پورتال آریما برای مهاجرت نیروی کاری ماهر در کبک باز شد

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 3234

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج چقدر طول می کشد ؟

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 813

افزایش مزایای مهاجرت در مناطق روستایی و شمالی کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 144

تسهیل دو چندان مسیر استخدام نیروی خارجی در کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2084

دانشجویان بین‌المللی بیشتری مهاجر کانادایی می‌شوند

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 239

کلاس زبان فرانسه رایگان در کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1072

بررسی مدت زمان گرفتن ویزای سرمایه گذاری

 
 
در حال حاضر روش های مختلفی برای دریافت اقامت و ویزای کشور های مختلف وجود دارد. دریافت ویزا از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین روش های فعلی برای رسیدن به اقامت دائم کشور های مورد نظر مهاجران می باشد. به طوری که از این طریق شما می توانید ویزا و اقامت کشور های پیشرفته و قابل توجهی مثل کانادا را نیز از این طریق دریافت نمایید. در این مقاله به بررسی شرایط دریافت ویزا سرمایه گذاری، مدت زمان گرفتن ویزای سرمایه گذاری و سایر نکات مهم و مرتبط با این برنامه مهاجرتی خواهیم پرداخت. در نتیجه به شما توصیه می کنیم اگر قصد مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری در این کشور را دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

مدت زمان گرفتن ویزای سرمایه گذاری
 

آشنایی کلی با ویزای سرمایه گذاری :

به طور کلی سرمایه گذاری به معنی استفاده از سرمایه های فعلی برای کسب درآمد بیشتر و روزافزون می باشد. برنامه مهاجرتی مرتبط با سرمایه گذاری نیز به طور کلی به روشی گفته می شود که فرد متقاضی از طریق سرمایه گذاری در کشور مقصد به آن کشور مهاجرت کرده و اقامت آن را دریافت می کند. در حال حاضر کشور کانادا این برنامه مهاجرتی را برای متقاضیان کشور های مختلف و با هدف کسب سرمایه افراد خارجی، راه اندازی کرده است. لازم به ذکر است که مهاجرت به کشور های پیشرفته و مردنی همچون کانادا به طور کلی کار سخت و دشواری می باشد. اما استفاده از برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری جزو بهترین روش هایی می باشد که شما می توانید از طریق آن به کشور های پیشرفته مثل کانادا سفر کنید.
 

امکانات حاصل از دریافت ویزای سرمایه گذاری :

1- امکان اخذ اقامت دائم برای فرد سرمایه گذار :

یکی از بهترین مزایا و امکاناتی که می توانید از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا به آن دست پیدا کنید، دریافت اقامت دائم کشور کانادا می باشد. توجه داشته باشید که دریافت اقامت دائم وابسته به شرایط مختلفی نظیر نوع سرمایه گذاری، میزان سرمایه گذاری، به نتیجه رساندن ان و ... می باشد.


 

مدت زمان گرفتن ویزای سرمایه گذاری
 

2- اخذ ویزای تحصیلی برای فرزندان :

در کنار مواردی مثل مدت زمان گرفتن ویزای سرمایه گذاری، مزیت های جانبی آن نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. یکی از مهم ترین مزیت هایی که علاوه بر دریافت اقامت کانادا برای متقاضی به آن اهدا می گردد، اهدای ویزای تحصیلی به فرزندان ایشان می باشد. به عبارت بهتر افرادی که سرمایه لازم و برنامه کسب و کار مناسب برای سرمایه گذاری در کشور کانادا را داشته باشند و بتوانند اقامت این کشور را دریافت کنند. در ادامه می توانند ویزای تحصیلی مورد نیاز برای مهاجرت فرزندان خود به کشور کانادا را نیز دریافت نمایند.
 

3- اخذ مجوز اشتغال به کار برای همسر :

علاوه بر امکان دریافت ویزای تحصیلی برای فرزندان، افرادی که از طریق سرمایه گذاری اقامت کشور کانادا را دریافت کرده اند. می توانند ویزای اشتغال به کار را برای همسر خود نیز دریافت نمایند. ویزای اشتغال به کار به همسران متقاضیان مهاجرت کننده از طریق سرمایه گذاری به کانادا اجازه می دهد. که بتوانند خانواده خود را در کشور کانادا در کنار خود داشته باشند.

4- عدم نیاز به ارائه مدرک زبان :

در اغلب روش های مهاجرتی به کشور کانادا شما به مدرک زبان با سطح بالا نیاز خواهید داشت. زیرا در اغلب روش های مهاجرتی متقاضیان باید از روش های مختلف امتیازات مورد نیاز برای دریافت تاییده را کسب نمایند. مدرک زبان یکی از مواردی می باشد که در سایر روش های مهاجرتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. اما هنگام استفاده از ویزای مهاجرتی این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار نمی باشد و شما به مدرک زبان خاصی نیاز نخواهید داشت.

 

مدت زمان گرفتن ویزای سرمایه گذاری:
 

مدت زمان گرفتن ویزای سرمایه گذاری وابسته به شرایط مختلفی می باشد. به عبارت بهتر نمی توان یک مدت زمان مشخص و تعیین شده برای دریافت این ویزا به متقاضیان ارائه کرد. از مهم ترین مواردی که بر روی مدت زمان گرفتن ویزای سرمایه گذاری تاثیر می گذارند می توان به نوع ویزای سرمایه گذاری اشاره کرد. در ادامه شما را با تعدادی از مهم ترین روش های دریافت ویزا آشنا خواهیم کرد.
 

1- سرمایه گذاری استانی :

برخی از استان های کانادا به طور سالانه برنامه های خاص و منحصر به فردی را با توجه به نیاز خود به مهاجران ارائه می دهند. سرمایه گذاران در صورت برخورداری از شرایط لازم می توانند از روش سرمایه گذاری استانی استفاده کرده و اقامت کشور کانادا را دریافت نمایند.
 

2- سرمایه گذاری از طریق استارتاپ :

سرمایه گذاری یک روش ایمن برای مهاجرت به کشور کانادا می باشد که متقاضیان بسیاری به سراغ استفاده از این روش می روند. سرمایه گذاری از طریق استارتاپ جزو روش های نوین مهاجرتی می باشد که خدمات بسیار ایده آل و قابل توجهی به متقاضیان در صورت تایید ارائه می دهد.
 

3- سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی :

کشور کانادا جزو کشور های توسعه یافته از نظر اقتصادی می باشد که اهمیت ویژه ای برای کارآفرینان قائل می باشد. به همین دلیل امروزه یک برنامه مهاجرتی به نام سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی برای متقاضیان وجود دارد. توجه داشته باشید که برای استفاده از این روش به سرمایه بسیار قابل توجهی نیاز دارید. همچنین دریافت این ویزا کار نسبتا سخت و دشواری برای متقاضیان می باشد.
 

 

4- سرمایه گذاری از طریق خرید بیزنس :

خرید بیزنس یکی دیگر از بهترین روش هایی می باشد که شما می توانید از طریق آن برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کشور کانادا اقدام فرمایید. در زمینه این روش مهاجرت به کانادا باید دقت داشته باشید که قبل خرید سهام یک شرکت یا بیزینس، تحقیقات جامع و مناسبی در زمینه آن انجام دهید.
در انتها توجه داشته باشید که مدت زمان گرفتن ویزای سرمایه گذاری در هر یک از روش های فوق با یکدیگر متفاوت می باشد. در نتیجه اگر به دنبال کسب اطلاعات دقیق در زمینه مدت زمان دریافت ویزا می باشد، در ابتدا به سراغ کسب اطلاعات جامع در زمینه نحوه مهاجرت خود به کشور کانادا بروید. 

بازدید: 10تاریخ انتشار : 1401/12/06