اصلاحات مجدد در برنامه تجربه کبکی

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1947

نگاهی به روابط روسیه و کانادا

اخبار روز کانادا
بازدید: 1192

مروری بر موارد مهم پیرامون مهاجرین جدید

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2607

کبک روند بررسی مجوز کار 24 شغل را در اولویت قرار داده است

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1419

افزایش تعرفه های مهاجرت به کبک (2018)

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2058

سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا

 

کشور کانادا یکی برترین کشور های قاره آمریکا برای مهاجرت و سرمایه گذاری می باشد. این کشور در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از مهاجران نیز قرار گرفته است. در حال حاضر شما می توانید از روش های مختلفی برای مهاجرت به کشور کانادا و اخذ اقامت آن استفاده نمایید. سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا یکی از بهترین روش های مهاجرتی فعلی برای متقاضیان می باشد. سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری یکی از روش هایی می باشد که شما می توانید با کمک آن اقامت دائم کشور کانادا و در ادامه شهروندی این کشور را نیز دریافت نمایید. در ادامه شما را با شرایط، مدارک مورد نیاز، نحوه شرکت، مزایا و سایر نکات مهم و مرتبط با این روش آشنا خواهیم کرد.سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا


بررسی سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا

برنامه سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا به طور کلی در استان بریتیش کلمبیا اجرا شده و امکان ثبت نام برای شرکت در این برنامه در سایر استان های کشور کانادا امکان پذیر نمی باشد. به همین دلیل افرادی که قصد استفاده از روش این روش را دارند، باید بیزینس مخصوص خود را در این استان راه اندازی و در ادامه مدیریت نمایند. از مهم ترین شرایط این سرمایه گذاری می توان به داشتن حداقل ۳ سال تجربه مدیریت، برخورداری از مجموع ۶۰۰ هزار دلار دارایی، ارائه بیزینس پلن ( برنامه کسب و کار ) به اداره کسب و کار ایالت و ... اشاره کرد.
 

برای سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا باید چه فرایندی طی شود ؟‌

برای استفاده از برنامه سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا در ابتدا باید شرایط فوق را فراهم کرده و برای آن اقدام نمایید. در ادامه شرایط شما توسط اداره کسب و کار بریتیش کلمبیا بررسی می شود. در صورتی که متقاضی شرایط کامل برای شرکت در برنامه مهاجرتی فوق را داشته باشد، ویزای کاری کشور کانادا برای آن صادر می گردد. در مرحله بعد فرد متقاضی می تواند به استان بریتیش کلمبیا وارد شود. توجه داشته باشید که متقاضیان پذیرفته شده حدود یک سال و نیم زمان دارند تا کسب و کار مورد نظر خود را در این ایالت راه اندازی نمایند. در صورتی که فرد متقاضی بتواند به شرایط ایده آلی در کسب و کار خود دست پیدا کند، می تواند نومینیشن و در ادامه اقامت دائم کانادا را دریافت نماید.


سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا

مدارک مورد نیاز برای انجام سرمایه گذاری :

 1. مدارکی که اثبات کننده سوابق تجاری و کسب و کار فرد متقاضی باشند.
 2. مدارک شناسایی کامل فرد متقاضی نظیر کارت ملی، پاسپورت، شناسانه  و ...
 3. گزارش تایید کننده دارای خالص فرد متقاضی. این مدرک را باید از شرکت های حسابداری مورد تایید کشور کانادا دریافت نمایید. در غیر این صورت امکان شرکت در برنامه سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا برای شما وجود نخواهد داشت.
 4. ترجمه مدارک تحصیلی  اسناد املاک و دارایی های شخص متقاضی
 5.  مدارکی که اثبات نمایند اموال و املاک شما از راه قانونی به دست امده اند. زیرا کشور کانادا نسبت به پولشویی بسیار حساس می باشد.
 6. گواهی معاینات پزشکی که تایید کننده سلامت فرد متقاضی باشند و گواهی سوء سابقه شخص
   

مزیت های سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا

همانطور که در بخش های قبلی مقاله گفته شد، سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به این کشور می باشد. از مهم ترین مزیت های استفاده از این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 •  پروسه نسبتا کوتاه نسبت به سایر روش های موجود برای مهاجرت به کشور کانادا و دریافت اقامت این کشور.
 • امکان تحصیل برای فرزندان افراد متقاضی به محض به نتیجه رسیدن برنامه مهاجرت آن ها و ورود به استان وجود دارد.
 •  این برنامه مهاجرت در مرحله اپلای به مدرک زبان خاصی نیاز ندارد.
 •  امکان دریافت اقامت کامل کشور کانادا برای همه اعضا خانواده فرد متقاضی که پروسه برنامه مهاجرتی را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد، وجود دارد.
 •   کانادا در سال های اخیر با لقب کشور فرصت ها شناخته می شود. با سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا در واقع سرمایه خود را به یک کشور با شرایط اقتصادی و رفاهی مناسب منتقل کرده و شانس زندگی در یکی از بهترین کشور های حال حاضر دنیا را به دست آورده اید.


سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا

معایب سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در تمامی کشور های دنیا، حتی کشور پیشرفته ای مثل کانادا علاوه بر مزیت های فراوان دارای معایبی نیز می باشد. دور بودن از وطن و شرایط دشوار  رفت و آمد، جزو مواردی می باشد که اغلب مهاجرانی که به کشور کانادا سفر می کنند را تحت تاثیر قرار می دهد. از دیگر معایب این برنامه مهاجرتی می توان به اجبار برای اقامت ۱۸ ماهه در ایالت بریتیش کلمبیا اشاره کرد. همچنین کسب و کار شما باید از این استان راه اندازی شود.

مدت زمان مورد نیاز برای صدور ویزا سرمایه گذاری 

به طور کلی نمی توان یک مدت زمان دقیق برای دریافت ویزا و اقامت دائم کشور کانادا برای انواع روش های مهاجرتی ارائه کرد. زیرا در هنگام شرکت در برنامه های مهاجرتی شما باید از فیلتر های مختلفی عبور نمایید که مدت زمان عبور از آنها وابسته به شرایط فرد متقاضی متفاوت می باشد. اما به طور کلی ویزای کاری کشور کانادا طی ۱۴ ماه برای متقاضیان صادر می شود. همچنین بعد از گذشت ۱۸ ماه شما می توانید برای دریافت اقامت دائم کانادا از داخل استان بریتیش کلمبیا کانادا استفاده نمایید. همچنین فرآیند صدور ویزای کانادا نیز حدود یکسال طول خواهد کشید.


سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا
 

هزینه شرکت در برنامه سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری 

برای شرکت در برنامه سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا باید به صورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کشور کانادا که به استان بریتیش کانادا تعلق دارد ثبت نام نمایید. هزینه ثبت نام در این وب سایت حدود ۳۰۰ دلار می باشد. در ادامه اگر فرد متقاضی واجد شرایط برای شرکت در این برنامه مهاجرتی باشد، دعوتنامه اپلای برای آن صادر می گردد. در این مرحله فرد متقاضی باید مدارک مورد نیاز را ارسال کرده و مبلغی معادل ۳۵۰۰ دلار کانادا نیز پرداخت نمایند.

در انتها امیدواریم اطلاعات جامع و مناسبی در حوزه سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا به دست آورده باشید. 


بازدید: 165تاریخ انتشار : 1401/09/08