پیدا کردن شرکت‌های کانادایی جویای استخدام مهاجران

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1621

گزارش شغلی لوله کش

اکسپرس اینتری
بازدید: 252

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 2639

برنامه ی تجربه ی زندگی در کبک (PEQ) چیست؟

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 4962

ماندن در کانادا پس از از دست دادن شغل

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1538

بررسی شرایط راه اندازی و خرید گلخانه در کانادا

 یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور کانادا، سرمایه گذاری در این کشور و ثبت شرکت می باشد. شهروندان خارجی که بتوانند سرمایه گذاری مناسبی در کانادا داشته باشند و کسب و کار فعالی را ایجاد نمایند، می توانند تحت شرایط خاصی، اقامت بلند مدت کشور کانادا را به دست آورند. خرید گلخانه در کانادا یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری و خرید تجارت در کانادا می باشد که می توانید از آن به درآمد مناسب و اقامت کشور کانادا به طور همزمان دست پیدا کنید. ما در این مقاله به بررسی شرایط خرید گلخانه در کانادا، مزایا، معایب، نحوه راه اندازی، مجوز های مورد نیاز و سایر نکات مهم و مرتبط با ان خواهیم پرداخت.
 


خرید گلخانه در کانادا
 

عوامل مهم در هنگام خرید گلخانه

قبل از خرید گلخانه در کانادا باید به عوامل مختلف و متعددی توجه داشته باشید و فاکتور های متعددی را برای این کار در نظر بگیرید. مساحت گلخانه یکی از مهم ترین آپشن هایی می باشد که در هنگام خرید گلخانه در کشور کانادا باید به آن دقت داشته باشید. در حال حاضر خرید گلخانه های بزرگ تر برای خریداران مقرون به صرفه تر بوده و به دلیل درآمد بالاتر، گسترش دادن آن ها در بلند مدت نیز ساده تر می باشد. از دیگر فاکتور هایی که در هنگام خرید گلخانه در کانادا باید به آن دقت داشته باشید، می توان به زیرساخت های آن اشاره کرد. گلخانه هایی که با زیر ساخت های مناسبی ساخته شده باشند و متریال با کیفیتی درون آن ها به کار رفته باشد، بازدهی بسیار بهتری نسبت به سایر گلخانه های خواهند داشت.
بودجه مورد نیاز برای خرید گلخانه در کانادا:
در حال حاضر نمی توان یک عدد ثابت و مشخص به عنوان بودجه مورد نیاز برای خرید گلخانه در کانادا به افراد ارائه کرد. زیرا امروزه عوامل بسیار مختلف و متعددی می توانند بر روی قیمت گلخانه در کشور کانادا تاثیر داشته باشند. از مهم ترین عوامل موثر بر روی قیمت نهایی یک گلخانه می توان به مساحت، عرض گلخانه، متریال به کار رفته در آن، نوع سیستم گرمایشی، لوکیشن گلخانه و ... اشاره کرد. توجه داشته باشید علاوه بر موارد فوق، فاکتور های جانبی دیگری مثل محصول تولید شده توسط گلخانه، سال ساخت و ... آن نیز می توانند بر روی قیمت نهایی خرید یک گلخانه در کشور کانادا تاثیر داشته باشند.
 

خرید گلخانه در کانادا
 

شرایط راه اندازی گلخانه بعد از خرید

برای راه اندازی یک گلخانه در کشور کانادا بعد از خرید آن، با شرایط خاص و منحصر به فردی روبرو خواهید شد. در ادامه تعدادی از مهم ترین شرایط حاکم موجود برای راه اندازی این کسب و کار را به شما معرفی خواهیم کرد.
 
  •  اگر مصرف آب گلخانه ی شما بیش از ۵۰ هزار لیتر در روز باشد، شما باید مجوز مصرف آب رودخانه، دریاچه سایر سایر منابع تامین کننده آب را دریافت نمایید.
  •  از اداره حفاظت از محیط زیست کشور کانادا، مجوز مورد نیاز برای تخلیه پسماند های گلخانه در فاضلاب را دریافت نمایید.
  •  مجوزه استفاده از آفت کش ها، سم ها و ... مختلف مورد نیاز خود را دریافت کرده و در ادامه به صورت کاملا استاندار آن ها را ذخیره سازی یا استفاده نمایید.
  •  اگر فعالیت گلخانه ای شما بیش از یک عدد باشد. باید برای تمامی گلخانه های فعال خود، مجوز های ذکر شده در این بخش از مقاله را دریافت نمایید.
     

نحوه راه اندازی گلخانه در کانادا

راه اندازی گلخانه در کشور کانادا دارای مراحل مختلفی می باشد که باید آن ها را به صورت کامل و به ترتیب، پشت سر بگذارید. برنامه ریزی برای تجارت و معرفی یک شخص حقوقی اولین مرحله ای است که برای راه اندازی گلخانه باید از آن عبور کنید. در مرحله بعد باید برای پرداخت انواع مالیات های مرتبط با تجارت خود در اداره مالیات شهری یا ایالتی مورد نظر خود ثبت نام نمایید. در مرحله سوم باید به سراغ باز کردن یک حسابی تجاری در یکی از بانک معتبر کشور کانادا بروید. این کار به شما کمک می کند که حساب بانکی تجارت شما با حساب بانکی شخصیتان به طور کامل از هم جدا شوند.
 در مرحله بعدی از فرآیند راه اندازی گلخانه باید مجوز های لازم که در بخش های قبلی به آن ها اشاره کردیم را دریافت نمایید. مرحله نهایی از راه اندازی گلخانه نیز به دریافت بیمه تجارت اختصاص دارد. این بیمه می تواند کمک های بسیار شایانی به شما در مواقع ضروری ارائه دهد.  
 

مناسب ترین شهر ها برای خرید و راه اندازی گلخانه در کانادا 

ایالت های مختلف کشور کانادا، تمرکز یکسانی بر روی گلخانه ها ندارند. به عنوان مثال در حال حاضر ایالت های کبک، بریتیش کلمبیا و اونتاریو جزو بهترین ایالت ها برای خرید گلخانه در کانادا و راه اندازی آن می باشند. سه ایالت فوق در سال های اخیر بیشترین سرمایه گذاری و تمرکز را بر روی این تجارت داشته اند. به طوری که تحقیقات و بررسی های انجام شده نشان میدهند که در حال حاضر حدود ۸۰ از سبزیجات مورد نیاز کشور کانادا در ایالت انتاریو تولید می شود. در نتیجه به شما توصیه می کنیم، تجارت خود را همواره در ایالت ها و شهر هایی راه اندازی نمایید که فعالیت مناسبی در عرصه مورد نیاز شما داشته باشند.
 

خرید گلخانه در کانادا
 

بهترین نوع گلخانه برای کانادا

آب و هوای کشور کانادا بسیار سرد بوده و امکان استفاده از تمام انواع گلخانه ها در آن وجود ندارد. به همین دلیل امروزه شما می توانید تنها انواع خاصی از گلخانه ها را درون کشور کانادا خریداری و راه اندازی نمایید. گلخانه Lean-t0، گلخانه Quonset و Saw tooth به ترتیب جزو بهترین انواع گلخانه هایی می باشند که شما می توانید آن ها را در کشور کانادا راه اندازی نمایید. این گلخانه ها معمولا دارای مزیت هایی نظیر قیمت راه اندازی و خرید مناسب، مصرف استاندارد منابع، عدم نیاز به یک لوکیشن خاص و منحصر  و ... می باشند. به همین دلیل در سال های اخیر بیشترین استقبال از آنها صورت گرفته است.
در انتها امیدواریم اطلاعات جامع و مناسبی در زمینه نحوه خرید گلخانه در کانادا و نکات مهم مرتبط با آن به دست آورده باشید. 
 

خرید گلخانه در کانادا
بازدید: 141تاریخ انتشار : 1401/09/06