امسال از راه تحصیل به کانادا مهاجرت کانادا کنید

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 1515

برنامه های مهاجرت برای فارغ التحصیلان بین المللی در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 355

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 3772

همه چیز راجع به خرید داروخانه در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 161

کلاس زبان فرانسه رایگان در کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1028

مهاجرت به کانادا از طریق کار

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 11122

نگاهی به برنامه نیروی کار ماهر فدرال کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 763

مروری بر موارد مهم پیرامون مهاجرین جدید

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2607

شرایط مهاجرت به کانادا چگونه است؟

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 186

بررسی شرایط خرید زمین در تورنتو

 کشور کانادا یک کشور سردسیر بسیار وسیع با جمعیت اندک می باشد که اوضاع اقتصادی و صنعتی مناسبی دارد. این کشور به دلیل داشتن سطح رفاه اجتماعی مناسب، موقعیت شغلی بالا، شرایط زندگی استاندار و ... امروزه به هدف بسیاری از سرمایه گذاران تبدیل شده است. خرید زمین یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در کشور های مختلف از جمله کانادا می باشد. خرید زمین در تورنتو یا سایر ایالات ها یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری یا حفظ سرمایه برای افرادی می باشد که در کشور کانادا سکونت داشته یا قصد مهاجرت به این کشور را دارند. در ادامه شما را با نکات مهم و مرتبط با خرید زمین در تورنتو کانادا آشنا خواهیم کرد. در نتیجه اگر قصد خرید زمین در تورنتو یا سایر ایالات های کشور کانادا را دارید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. 
 

خرید زمین در تورنتو
 

خرید زمین در تورنتو کانادا

تورنتو یکی از مشهور ترین نقاط کشور کانادا می باشد که به عنوان مرکز استان انتاریو این کشور شناخته می شود. این شهر امروزه به پرجمعیت ترین شهر کشور کانادا تبدیل شده است. تورنتو در واقع یک نقطه ی چند فرهنگی می باشد که به عنوان مرکز مالی و فرهنگی کشور کانادا نیز شناخته می شود. متوسط درآمد در تورنتو و دستمزد در آن کشور، به نسبت بیشتر از سایر نقاط کانادا می باشد. به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران و افراد کانادایی، این نقطه را به عنوان محل سرمایه گذاری و خرید ملک برای خود استفاده می کنند. ویژگی های فوق سبب شده است که بسیاری از ایرانیان مهاجر که کانادا را به عنوان محل خود انتخاب کرده اند، تلاش می کنند تا زمین یا ملک های مورد نیاز خود را در تورنتو خریداری نمایند.

 

نکات مهم مرتبط با خرید زمین در کانادا
 

قانون استانی 

قانون خرید ملک یا زمین در کشور کانادا از قانون استانی پیگیری می کند. به عبارت بهتر در هر استان شما قانون هایی را مشاهده می کنید که ممکن است مغایرت هایی با قانون سایر استان ها داشته باشد. در نتیجه به شما توصیه می کنیم قبل از خرید زمین در تورنتو، قانون استان مورد نظر را بررسی کرده و به سراغ قانون فدرال کشور کانادا نروید.
 

 شرایط کلیدی

قبل از خرید زمین در تورنتو یا سایر ایالت های کانادا، باید اصطلاحات خاص و منحصر به فردی را یاد بگیرید. به عنوان مثال تمامی گرایش ها و اصطلاحات مرتبط با خرید زمین و ملک در قانون کانادا با عبارت املاک شناخته می شود. در نتیجه در هنگام بررسی قانون استان مورد نظر خود، بهتر است که به بخش املاک مراجعه فرمایید.

 

خرید زمین در تورنتو
 

مالیات در نظر گرفته شده برای زمین های کانادا

کانادایی ها یا مهاجرانی که قصد خرید زمین در کشور کانادا را دارند، ممکن است که در شرایط خاصی مشمول پرداخت مالیات در این کشور شوند. در حال حاضر بیشترین نرخ مالیات برای خرید ملک و مستغلات آن در کشور کانادا، به ایالت تورنتو تعلق دارد و نرخ آن معادل ۵ درصد می باشد. با این حال ارزش ملک ها و زمین های موجود در کانادا در حال حاضر به دری بالا می باشد که با این نرخ مالیات بالا، همچنان متقاضیان بسیار زیادی برای آنها وجود دارد. به شما توصیه می کنیم قبل از خرید زمین در تورنتو، توجه ویژه ای به قانون مالیات و میزان پرداختی ها خود داشته باشید.
 

بررسی قرارداد خرید و فروش زمین در کشور کانادا 

قرارداد خرید زمین در تورنتو همانند قرارداد خرید ملک و زمین در سایر کشور های دنیا به صورت کتبی نگارش می شود. در این قرارداد ذکر می شود ه صاحب زمین، ملک خود را طبق مبلغ ذکر شده در قرارداد به شخص دیگری واگذار کرده است. توجه داشته باشید که باید نحوه پرداخت مبلغ معامله به طور کامل در قرارداد ذکر شده باشد. همچنین باید نحوه پرداخت آن را نیز در قرارداد درج نمایید. به شما توصیه می کنیم اگر قصد خرید زمین در تورنتو را دارید، توجه ویژه ای به مدت زمان تعیین شده ی فسخ که در قرارداد ذکر می شود، داشته باشید. زیرا بعد از زمان تعیین شده امکان فسخ قرارداد وجود نخواهد داشت.
 

چه مواردی را در قرارداد خرید زمین درج کنیم ؟
 

به طور کلی تنظیم یک قرارداد خرید و فروش ملک در کشور کانادا، نیاز به تخصص کافی دارد. در نتیجه به شما توصیه می کنیم قبل از خرید زمین در تورنتو و تنظیم قرارداد از یک وکیل مجرب کمک بگیرید. از مهم ترین بند ها و مواردی که در قرارداد خرید زمین در کشور کانادا ذکر می شوند می توان به اسناد، بیمه نامه، بند های مرتبط با بخش مالیات، رضایت همسر در صورت نیاز، متراژ زمین، مبلغ دقیق تعیین شده، نحوه پرداخت مبلغ معامله، مدت زمان فسخ، و ... اشاره کرد. توجه داشته باشید که ذکر هر یک از موارد فوق می تواند به اعتبار بیشتر قرارداد ثبت شده کمک نماید.
 

خرید زمین در تورنتو
 

نقش مشاوران املاک در هنگام خرید زمین در تورنتو

مشاوران املاک یا کارگزاران فعال در این عرصه. افرادی می باشند که برای خرید و فروش ملک و دخالت در معاملات مجوز دریافت کرده و قبل از آن آموزش های لازم برای فعالیت در این عرصه را دیده اند. مشاوران املاک در کانادا قبل از خرید زمین در تورنتو یا سایر استان ها به شما کمک می کنند تا بتوانید ملک مورد نظر خود را پیدا نمایید. به عبارت بهتر نقش و وظیفه اصلی ایشان، تسهیل فرایند خرید  یا فروش زمین و ملک می باشد.
 

نقشه برداری هنگام خرید زمین در کانادا

 نقشه برداری یکی از مهم ترین مراحلی است که قبل اتمام فرآیند خرید زمین در تورنتو، باید به آن دقت داشته باشید. نقشه زمین خریداری شده می تواند کمک بسیار قابل توجهی به خریداران در هنگام خرید یا بعد از آن نماید. به عنوان مثال اگر قصد دریافت وام با سند زمین یا ملک خود را داشته باشید، باید نقشه هوایی دقیق آن را به موسسه مالی مدنظر خود تحویل دهید.
 

خرید زمین در تورنتو
 
در انتها امیدواریم اطلاعات جامع و مناسبی در زمینه نحوه خرید زمین در تورنتو و نکات مهم مرتبط با آن به دست آورده باشید. 
بازدید: 95تاریخ انتشار : 1401/09/06