راه اندازی شرکت حمل و نقل در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 92

در کنار هم قرار گرفتن خانواده‌های بیشتر در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1021

سطح مجوزهای کار کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1333

استان آلبرتا در سال 2018 میزان پذیرش خود را افزایش می دهد

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2173

معرفی برنامه آزمایشی مهاجرتی کشاورزی-غذایی

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 627

خبرهای خوبی در خصوص سیاست یارانه مهاجران

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1318

شرایط واجدیت برای برنامه مهاجرت کشاورزی-غذایی

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1622

گزارش شغلی مهندسی برق

جاب آفر
بازدید: 659

بررسی نحوه خرید مغازه در ونکوور کانادا

 
کانادا یکی از کشور های پیشرو و قدرتمند در عرصه اقتصادی می باشد که در حوزه صنعت، معدن و ... بسیار فعال می باشد. این کشور به دلیل برخوداری از یک اقتصاد قدرتمند تر نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی و آمریکایی همسایه، در سال های اخیر مورد توجه سرمایه گذاران بسیاری قرار گرفته است. به طوری که بررسی ها و تحقیقات انجام شده نشان می دهند که اغلب سرمایه گذاران دنیا کشور کانادا را در لیست کشور هایی که قصد سرمایه گذاری در آن را دارند، قرار می دهند. ما در این مقاله به بررسی نحوه و شرایط خرید مغازه در ونکوور کانادا خواهیم پرداخت. همچنین شما را با نکات مهم و مرتبط با این نوع سرمایه گذاری در ونکوور آشنا خواهیم کرد.
 

خرید مغازه در ونکوور کانادا
 

شرایط خرید مغازه در ونکوور کانادا:

برای خرید مغازه در ونکوور کانادا یک سری مدارک و شرایط الزامی وجود دارد که تمامی متقاضیان باید از آن ها بهره مند باشند. اما برای به نتیجه رساندن سرمایه گذاری و دستیابی به سود ایده آل شرایط خاص و منحصر به فرد دیگری وجود دارد که باید آن ها را نیز در نظر داشته باشید. به عنوان مثال داشتن مدرک دیپلم جزو مدارکی می باشد که برای سرمایه گذاری به آن نیاز دارید. اما کارشناسان فعال در این عرصه توصیه می کنند که حداقل لیسانس بازاریابی یا رشته مرتبط با حوزه فعالیت خود را قبل از سرمایه گزاری، دریافت نمایید. برخورداری از سرمایه مورد نیاز، مسلط بودن به زبان انگلیسی یا فرانسوی، داشتن تجربه کسب و کار و ... جزو دیگر شرایطی می باشد که برای خرید مغازه به آن نیاز خواهید داشت.
حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید مغازه در ونکوور کانادا:
در مورد حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید مغازه در ونکوور کانادا یا سایر ایالت ها، قانون خاص و تعیین شده ای وجود ندارد. با این حال برای سرمایه گذاری و خرید مغازه در هر یک از ایالت ها، فاکتور های خاصی وجود دارد. به عنوان مثال برای راه اندازی یک بیزینس در ونکوور کانادا که تمام شرایط مورد قبول را در اختیار داشته باشد، به حداقل ۱۰۰ هزار دلار و بیشتر نیاز دارید. در حالی که اگر به سود های بیش از ۵۰۰ هزار دلار می اندیشید باید سرمایه اولیه خود را به حداقل ۲۰۰ هزار دلار افزایش دهید. همچنین برای راه اندازی و خرید یک مغازه در ونکوور کانادا به حدود ۵۰ هزار دلار ذخیره، برای پشتیبانی از کار یک ساله مغازه خود،‌ نیاز خواهید داشت.
 

شرایط خرید مغازه در ونکوور کانادا
 

مزایا خرید مغازه در ونکوور کانادا

 1. با مواردی همچون حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید مغازه در ونکوور کانادا روبرو نبوده و از حداقل سرمایه خود می توانید برای راه اندازی کسب و کار اقدام نمایید.
 2. امکان خرید مغازه و راه اندازی بیزنس برای هر ملیتی در دسترس می باشد و با محدودیت خاصی در این زمینه روبرو نیستید.
 3. شرط خاصی در زمینه داشتن مدرک زبان برای سرمایه گذاران خارجی وجود ندارد ولی از آن ها خواسته می شود سطح متوسط یا مناسبی از زبان انگلیسی یا فرانسه داشته باشند.
 4. سرمایه گذاران خارجی می توانند با استفاده از این روش، اقامت دائم کشور کانادا را تحت شرایط خاصی دریافت نمایند.
   

معایب خرید مغازه در ونکوور کانادا

 1.  خرید مغازه در ونکوور کانادا یا سایر ایالت ها، به عنوان بهترین روش سرمایه گذاری در این کشور شناخته نشده و از نظر برخی ها روش های بهتر و با ریسک کمتری نیز وجود دارد.
 2. این بیزنس در کشور کانادا به یک عملکرد مالی فعال نیاز دارد که حالت عملیاتی داشته باشد.
 3. این روش از سرمایه گذاری نمی تواند تضمین کند که فرد سرمایه گذار به طور حتمی اقامت دائم کانادا را دریافت می کند. همچنین زمان تعیین شده و دقیقی برای ارائه اقامت به سرمایه گذاران این حوزه وجود ندارد.
 4. برای شرکت ها و برند های نو پا و ناشناخته مناسب نمی باشد و سود قابل قبولی به ایشان ارائه نخواهد داد.
   

نکاتی که قبل از خرید مغازه در کانادا باید بدانید

کشور کانادا به استان ها یا ایالت های مختلفی تقسیم بندی شده است که هر کدام از ان ها دولت های مستقلی دارند. به همین دلیل قانون خرید بیزینس و سرمایه گذاری در ان ها، تفاوت های کوچک و یا بزرگ متعددی با یکدیگر دارند. به عنوان مثال شرایط خرید مغازه در ونکوور کانادا با ایالت آلبرتا یا آنتریو متفاوت می باشد. در نتیجه به شما توصیه می کنیم قبل از خرید و راه اندازی بیزنس در یک ایالت، تحقیقات جامع و مناسبی در زمینه قوانین و شرایط آن داشته باشید. همچنین بهتر است که حوزه فعالیت خود نظیر خرده فروشی، خدماتی و ... را مشخص کرده و سپس اطلاعات مناسبی در زمینه بازار آن به دست آورید.
 

الزامات تجاری مورد نیاز
 

الزامات تجاری مورد نیاز برای خرید مغازه در ونکوور کانادا

برای راه اندازی و خرید مغازه در ونکوور کانادا، باید از قوانین آن ایالت پیروی کرده و مجوز های لازم را به ترتیب دریافت نمایید. مجوز های مورد نیاز برای خرید و راه اندازی بیزنس در کشور کانادا وابسته به نوع کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارید، می باشد. از مجوزهایی که در این حوزه باید دریافت نمایید می توان به مجوز استخدام کردن، ثبت تجارت، ثبت برند، واردات کالا در صورت نیاز، فروش غذا، فروش الکل یا تنباکو، پارک خودرو و ... اشاره کرد. توجه داشته باشید که در صورت عدم فروش کالاهایی مثل دخانیات و ... به دریافت مجوز آنها نیاز نخواهید داشت.
 


قیمت خرید مغازه در ونکوور کانادا
 

قیمت خرید مغازه در ونکوور کانادا

هزینه خرید مغازه در ونکوور کانادا مانند خرید ملک در سایر نقاط دنیا وابسته به شرایط و فاکتور های مختلفی می باشد. به عنوان مثال از مهم ترین آپشن هایی که بر روی قیمت یک مغازه در ونکوور کانادا تاثیر می گذارند می توان به متراژ، دکوراسیون، موقعیت مکانی و ... اشاره کرد. به همین دلیل توصیه می شود قبل از خرید یک ملک، تحقیقات جامعی در حوزه موقعیت مکانی آن داشته باشید.
در انتها امیدواریم اطلاعات جامع و مناسبی در زمینه خرید مغازه در ونکوور کانادا به دست آورده باشید. 
 
بازدید: 187تاریخ انتشار : 1401/09/01