راه اندازی و خرید کارواش در کانادا

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 181

تشدید نظارت بر موسسات آموزشی خصوصی در استان کبک

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 518

دستورقاضی کبک در خصوص پرونده 18,000 مهاجر

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2947

کانادا پذیرای تعداد نامحدودی از مهاجران اوکراینی می شود

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1132

امسال از راه تحصیل به کانادا مهاجرت کانادا کنید

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 1515

برنامه های مهاجرت برای فارغ التحصیلان بین المللی در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 355

خرید کلینیک زیبایی در کانادا چه شرایطی دارد


از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری می توان برای خرید کلینیک زیبایی در کانادا به عنوان یک کیس کارآفرینی و ثبت شرکت اقدام کرد. این امر با کمک های یک وکیل مهاجرتی حرفه ای برای مهاجرت به کانادا، می تواند منجر به کسب ویزای دائم در این کشور شود. در صورتی که قصد دریافت ویزای سرمایه گذاری را برای این کار داشته باشید، در وهله ی نخست لازم است که سرمایه ای بیش از ۱۵۰ هزار دلار در اختیار داشته باشید. پس از کسب ویزای سرمایه گذاری، شما می توانید به کانادا مهاجرت کرده و بیزینس مورد نظر خود را خریداری نمایید. همچنین می توانید به صورت شراکتی در یک بیزینس موفق سهیم شوید.

با خرید کلینیک زیبایی در کانادا، شما می توانید طیف گسترده ای از خدمات زیبایی – پزشکی را به مشتریان مختلف ارائه دهید. از خدمات لیزر موهای زائد تا کاشت مو و ابرو. لیفت صورت، جراحی پلک و... همچنین انجام خدماتی مانند تزریق ژل و بوتاکس نیز می تواند در این کلینیک ها ارائه شود. انجام لیزر های سرپایی پوست نیز یکی دیگر از خدماتی است که در کلینیک های زیبایی – پزشکی به مراجعان ارائه می شود.
 

گام های اولیه در خرید کلینیک زیبایی در کانادا

پیش از مهاجرت به کانادا با هدف خرید کلینیک زیبایی در کانادا، شما باید تحقیقات کاملی در این زمینه انجام داده باشید. با افراد دارای تجربیات بیزینسی و پزشکی در کانادا صحبت کنید و نقطه نظرات وکیل مهاجرتی خود را نیز در نظر داشته باشید. پس از آن، اهداف، برنامه ریزی و استراتژی های مدیریتی و مالی خود را برای راه اندازی کلینیک مشخص نمایید. همچنین شما می توانید به کمک یک تیم متشکل از متخصص های مربوطه، به صورت دورادور به برداشتن گام های نخست بپردازید. پس از طرح ریزی استراتژی کلی مجموعه، لازم است مجوز های لازم برای راه اندازی این کلینیک را دریافت نمایید.
برای راه اندازی و خرید کلینیک زیبایی در کانادا، یکی از مهم ترین امور، دریافت بیمه است. در واقع مهم ترین قسمتی که باید پس از اخذ مجوز های راه اندازی به آن بپردازید، دریافت بیمه می باشد. به مراکز مختلف بیمه مراجعه کنید و به تمامی مزایایی که توسط هر یک به شما ارائه می شود توجه داشته باشید.


گام های اولیه در خرید کلینیک زیبایی در کانادا
 

گام های ثانویه در خرید کلینیک زیبایی در کانادا

پس از انجام مراحل اداری و پیش زمینه های خرید کلینیک زیبایی در کانادا، نوبت به امور ثانویه می رسد. در واقع در این مرحله شما باید شروع به انتخاب نیرو های انسانی متخصص و اداری خود کنید. همچنین برای خرید مکان مورد نظر اقدام نمایید. پس از آن باید به خریداری تجهیزات لازم برای کلینیک خود بپردازید. پیشنهاد ما این است که در ابتدای راه، تنوع خدمات خود را بالا نبرید. چرا که در این حالت، علاوه بر اینکه سرمایه ی زیادی نیاز خواهید داشت، میزان تمرکز شما نیز برای مدیریت استاندارد کلینیک کم خواهد شد. به علاوه اگر خطراتی برای کسب و کار شما پدیدار شد، میزان ورشکستگی بالا تر خواهد رفت.
 
بنابراین در این مرحله به خریداری تجهیزات متوسط و متناسب با خدمات محدود خود بپردازید. پس از اینکه چندی از شروع کسب و کار شما گذشت، می توانید به مرور تعداد خدمات خود را افزایش دهید. همچنین از دکوراسیون و تجهیزات به روز تر و لوکس تر استفاده کنید. به علاوه تعرفه ی خدمات خود را نیز افزایش دهید. البته این در حالتی است که شما طبق قوانین و تعرفه های صنفی کشور کانادا عمل کنید.


گام های ثانویه در خرید کلینیک زیبایی در کانادا
 

امور نهایی

پس از انجام امور اولیه و ثانویه برای خرید کلینیک زیبایی در کانادا، حال شما نیاز به راهکار هایی برای جذب مخاطب و افزایش درآمد خود دارید. بنابراین در این مرحله وجود تبلیغات و استراتژی های تبلیغاتی بسیار حیاتی است. شما باید اعتماد مخاطبان خود را به خوبی جلب کنید و شفافیت و سلامت خدمات خود را به آن ها ثابت کنید. یکی از ترفند های تبلیغاتی موثر، ارائه ی تخفیف های زمان دار و مناسبت دار می باشد. برای مثال شما می توانید تا پایان ۲ ماه نخست و به مناسبت افتتاح کلینیک، تا ۲۰ درصد تخفیف به مشتریان ارائه دهید. همچنین ارائه ی تخفیف های مرتبط با گروه های خاص نیز بسیار تاثیر گذار است. برای مثال می توانید این خدمات را به دانشجویان با بهایی کمتر ارائه کنید.
راه اندازی یک باشگاه مشتریان و ارائه ی خدمات اشانتیون نیز بسیار موثر در این زمینه خواهد بود. خدماتی مانند چکاپ رایگان، رفت و آمد رایگان، پکیج های خدماتی به صورت رایگان و... در واقع شما برای راه اندازی کلینیک خود و هر کسب و کار دیگری در کانادا، باید به امور مشتریان و اصول مشتری مداری، توجه ویژه ای داشته باشید. این امر موجب افزایش جذب مخاطب خواهد شد. به علاوه مشتریان شما را به مشتریان وفادار مجموعه تبدیل خواهد کرد.


امور نهایی
بازدید: 177تاریخ انتشار : 1401/07/17