معرفی مسیرهای بهبود یافته مهاجرت استانی کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1195

وزیر جدید مهاجرت کانادا منصوب شد

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2188

جزئیات نهایی برنامه سرمایه گزاری کبک در سال 2018

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 2663

همایش بزرگ مهاجرت به کانادا و استرالیا - مشهد - بهمن 1397

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2871

انچه احزاب مختلف کانادا در مورد مهاجرت می گویند

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 438

گزارش شغلی برق‌کار صنعتی

اکسپرس اینتری
بازدید: 260

الزامات جدید برای برنامه تجربه تحصیلی کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1982

راه اندازی و خرید کارواش در کانادا

 اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید، یکی از روش های سرمایه گذاری و شروع یک بیزینس در این کشور، راه اندازی و خرید کارواش در کانادا است. کارواش یکی از مشاغل پر درآمد در کشور های آمریکای شمالی است. در نتیجه با وجود دسترسی عمومی مردم به ماشین های آخرین مدل و به روز، استفاده از کارواش نیز برای مردم مهم است. در واقع امروزه در این کشور ها، استفاده از کارواش های خانگی دیگر طرفدار چندانی ندارد. بنابراین افراد به کارواش های سیار و یا مراکز کارواش مراجعه می کنند. در ادامه قصد داریم شما را برای خرید کارواش در کانادا راهنمایی کنیم.

راه اندازی مرکز کارواش در کانادا

اولین روش، راه اندازی یک مرکز کارواش یا خرید کارواش در کانادا است. در این حالت شما نیاز دارید تا ابتدا یک مکان ثابت را خریداری یا اجاره کنید. بهترین تصمیم این است که در نزدیکی محل سکونت خود به جستجوی مکان بپردازید. به علاوه، انتخاب یک مکان در قسمت های خوب و مرفه شهر نیز می تواند تصمیم درستی باشد. چرا که در این بخش ها، مردم اهمیت بیشتری به آراستگی و نظافت ماشین خود می دهند. به این ترتیب شما می توانید درآمد خوبی کسب کنید.
 
مرحله ی دوم در شروع این بیزینس هنگام مهاجرت به کانادا، خریداری مایحتاج و لوازم مورد نیاز کارواش است. اگر در کانادا اقامت دارید، می توانید بسیاری از لوازم مورد نیاز خود را به صورت قسطی و یا با وام خریداری نمایید. در ابتدا باید بدانید که آیا قصد دارید یک کارواش مکانیزه و رول اور داشته باشید، یا کارواش شما به صورت سلف سرویس و یا توسط اپراتور راه اندازی خواهد شد. لازم به ذکر است که شما می توانید به جای راه اندازی کارواش به صورت شخصی، از روش خرید کارواش در کانادا به صورت آماده بیزینس خود را راه اندازی کنید. همچنین اجاره ی یک مرکز با تجهیزات کامل نیز، می توانید در شروع مسیر، گزینه ی خوبی باشد.
در صورتی که قصد دارید یک کارواش تمام اتوماتیک داشته باشید، باید تمامی تجهیزات به روز را خریداری نمایید. کارواش های رول اور، انواعی از کارواش های اتوماتیک هستند که تجهیزات، برای تمیز کاری در اطراف خودرو ها می چرخند. اما کارواش های تونلی، کارواش های هستند که تجهیزات ثابتی دارند و خودرو باید از میان آن ها رد شود. به علاوه اگر کارواش سلف سرویس داشته باشید، کاربران می توانند با استفاده از تجهیزاتی که در مرکز در اختیار آن ها قرار می دهید، استفاده کنند و ماشین خود را بشویند. در غیر این صورت، می توانید منابع انسانی را برای بر عهده گرفتن وظیفه ی اپراتوری، استخدام نمایید.
 

راه اندازی مرکز کارواش در کانادا
 

راه اندازی کارواش سیار در کانادا

اگر قصد خرید کارواش در کانادا را ندارید، می توانید یک کارواش سیار راه اندازی کنید. به این ترتیب که ابزار های قابل حمل و سیار مانند کف پاش، شیلنگ کارواش و... را خریداری نمایید و به انجام این کار بپردازید. بهترین اماکن برای انجام این کار، مکان هایی مانند پارکینگ های بزرگ در مراکز خرید، پمپ بنزین ها و دیگر مکان های مشابه است. به این ترتیب می توانید بدون پرداخت هزینه هایی مانند اجاره ی مکان، به راه اندازی کسب و کار خود بپردازید. این روش بهترین گزینه برای افرادی است که سرمایه ی زیادی در ابتدای مهاجرت به کانادا ندارند.
 

راه اندازی یک کارواش سیار
 

الزامات راه اندازی و خرید کارواش در کانادا

برای راه اندازی و خرید کارواش در کانادا، باید بر اساس استاندارد هایی، صلاحیت انجام این کار را به دست آورید. داشتن مدرک تحصیلی اتمام دوره ی متوسطه و یا دبیرستان برای این امر الزامی است. همچنین در برخی موارد که قصد راه اندازی کارواش های پیشرفته تری را داشته باشید، مدرک فنی حرفه ای مربوطه از مراکز علمی معتبر نیز لازم است. همچنین داشتن تجربه ی کاری حرفه ای در این زمینه نیز در برخی موارد الزامی و در برخی موارد، امتیاز محسوب می شود.
 

الزامات راه اندازی و خرید کارواش در کانادا
 

چند نکته ی مهم در راه اندازی و خرید کارواش در کانادا

حتما در هنگام شروع به کار در راه اندازی کارواش، باید رقبای خود را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید از استراتژی های آن ها را تشریح کرده و از آن ها الهام بگیرید. همچنین به کارواش های مشابه حوزه ی خود سر بزنید و آن ها را از لحاظ روابط عمومی با مشتری، تجهیزات، نحوه ی انجام کار، سیستم مالی، منابع انسانی و... بررسی کنید. در این راستا مهم است که تعرفه های خدمات کارواش در شهر خود را بررسی کنید. در ادامه، پس از اینکه به یک استراتژی صحیح دست پیدا کردید، شروع به تبلیغات کنید. در شبکات اجتماعی فعال باشید و از پلتفرم های مختلف برای تبلیغات استفاده کنید. در شروع مسیر، بهتر است از تبلیغات تشویقی مانند ارائه ی تخفیف استفاده کنید. به این ترتیب مخاطبان بیشتری جذب خواهید کرد.  
بازدید: 181تاریخ انتشار : 1401/07/16