افزایش تعرفه های مهاجرت به کبک (2018)

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2024

مروری بر نیازمندی‌های برنامه تجربه کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1356

پورتال آریما برای مهاجرت نیروی کاری ماهر در کبک باز شد

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 3146

دستورقاضی کبک در خصوص پرونده 18,000 مهاجر

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2873

لیست بیزینس های فروشی کانادا

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 108

بررسی شرایط راه اندازی و خرید گلخانه در کانادا

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 6

نکاتی که باید در هنگام خرید کارگاه تولیدی در کانادا بدانید

 احتمالا پس از مهاجرت به کانادا، به دنبال راه هایی برای شروع بیزینس خود خواهید بود. یکی از کسب و کار هایی که می توانید راه اندازی کنید، خرید کارگاه تولیدی در کانادا است. با اطلاع از مراحل این کار، می توانید یک کارگاه تولیدی موفق در کانادا راه اندازی کنید. به این ترتیب به کسب درآمد خوبی از این راه خواهید رسید. همچنین به عنوان یک کارآفرین، می توانید نیرو های بسیاری را جذب کنید و از امتیازات کارآفرینی در کانادا بهره مند شوید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار در این کشور

مهاجرت به کانادا، برای سرمایه گذاران به مثابه ی یک پیشرفت بزرگ است. چرا که امتیازات و قوانین حمایتی از سرمایه داران، در این کشور زیاد است. یک بیزینس پر رونق، خرید کارگاه تولیدی در کانادا است. به واسطه ی دریافت ویزای سرمایه گذاری یا ویزای کاری از این راه، می توانید اقامت دائم در کانادا به دست آورید.
در ابتدا برای راه اندازی کارگاه تولیدی خود، باید مشاغل مختلف در منطقه ی خود را شناسایی کنید. راه اندازی یک کارگاه تولیدی کفش پر طرفدار تر و سودآور تر است یا راه اندازی یک کارگاه تولیدی چسب؟ همچنین برای کسب مجوز های مختلف، به تخصص و تجربیات خود نیز دقت کنید. چرا که باید کسب و کاری مرتبط با تجربه ی کاری و یا تحصیلی خود راه اندازی کنید. دسته بندی های مختلف را بررسی کنید و تصمیم خود را بگیرید. این دسته بندی ها شامل گروه هایی مانند صنایع نساجی، صنایع ماشین آلات و لوازم خودرویی، صنایع فلزی، صنایع پزشکی، صنایع غذایی و... می شود.
 
پس از شناخت نوع تولیدی برای خرید کارگاه تولیدی در کانادا، رقبای خود را در این حیطه بشناسید. استراتژی های مالی، منابع انسانی، کاری، هدف گذاری ها، تبلیغات و... را در این کسب و کار ها به صورت حرفه ای شناسایی کنید. اگر لازم بود از متخصصان تحلیل و مشاوران کسب و کار کمک بگیرید. اطلاع از سیاست های کاری در این کسب و کار ها، به شما در الهام گرفتن از روش ها و استفاده ی مفید از تجربیات آن ها کمک می کند.


مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار در این کشور
 

دوران گذار کسب و کار

پس از اطلاع از حیطه ی کاری خود در کانادا، برای راه اندازی کارگاه تولیدی خود باید استراتژی و سیاست و طرح تجاری خلق کنید. در این مرحله، نیروی انسانی لازم برای شروع استارتاپ خود را جمع آوری کنید و برنامه ریزی ابتدایی یکپارچه برای کسب و کار خود را انجام دهید. توجه کنید که پیش از خرید کارگاه تولیدی در کانادا، شما ابتدا باید کسب و کار خود را در این کشور به صورت رسمی ثبت کنید. پس از آن می توانید به کسب مجوز ها و خرید مکان و تجهیزات بپردازید.
پس از کسب مجوز های لازم برای راه اندازی کارگاه تولیدی، باید مکان مورد نظر برای شروع کسب و کار خود را اجاره و یا خریداری کنید. ماشین آلات مربوط به کار خود را خریداری نموده و منابع انسانی برای این کار را استخدام نمایید. یکی از مهم ترین بخش هایی که باید در هنگام راه اندازی کارگاه تولیدی به آن توجه کنید، استراتژی های ارتباطی با بخش توزیع و پخش محصولات شما است. بنابراین باید تبلیغات کارآمدی در این راستا داشته باشید. متخصصان بازاریابی و مارکتینگ، می توانند در این راستا به شما کمک کنند.


دوران گذار کسب و کار
 

تفاوت خرید کارگاه تولید در کانادا با راه اندازی و اجاره ی یک کارگاه

البته که خرید کارگاه تولیدی در کانادا، به لحاظ بازگشت سرمایه برای شما سود بسیار بیشتری نسبت به اجاره ی یک کارگاه دارد. اما در صورتی که سرمایه ی کافی برای خریداری یک کارگاه تولیدی به صورت مستقل را ندارید، نا امید نشوید. می توانید با اجاره ی مکان، و یا اجاره ی تجهیزات و حتی اجاره ی هر دو، باز هم به راه اندازی کسب و کار مورد نظر خود بپردازید. پس از گذشت مدتی، و کسب سرمایه ی بیشتر، خواهید توانست به صورت مستقل کسب و کار خود را ادامه دهید. همچنین باید در نظر داشته باشید، که راه اندازی یک کسب و کار کاملا مستقل ممکن است ریسک های بسیاری داشته باشد. اما ادامه دادن یک کسب و کار از پیش راه اندازی شده، احتمالا برخی از خطرات احتمالی برای کسب و کار ها را پشت سر گذاشته است.
 
به علاوه، خرید کارگاه تولیدی در کانادا به صورت مستقل، نیازمند سرمایه ی بیش از ۱۵۰ الی ۲۰۰ هزار دلار می باشد. در صورتی که اجاره و راه اندازی یک کسب و کار از پیش طرح شده، سرمایه ی حدود ۵۰ الی ۱۰۰ هزار دلار را لازم دارد. همچنین شما برای خرید و راه اندازی یک کسب و کار جدید، باید بتوانید برندینگ منابع انسانی را برای کسب و کار خود ایجاد کنید. در صورتی که کسب و کار از پیش طراحی شده، دارای یک برندینگ حداقلی است.


خرید کارگاه تولید در کانادا
بازدید: 64تاریخ انتشار : 1401/07/16