شرایط مهاجرت به کانادا چگونه است؟

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 186

بیمه در کانادا بیمه سلامت

جاب آفر
بازدید: 319

کبک روند بررسی مجوز کار 24 شغل را در اولویت قرار داده است

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1419

از سرگیری مجدد پشتیبانی تلفنی اداره مهاجرت کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 654

تمدید خودکار گواهینامه پذیرش دانشجویان در کبک

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 1440

بررسی نحوه خرید مغازه در ونکوور کانادا

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 185

شیوه ی مهاجرت به کانادا از طریق خرید هتل در کانادا

 در راستای مهاجرت به کانادا می توان از طریق راه اندازی یک بیزینس، در این کشور اقامت دائم دریافت کرد. در این مطلب قصد داریم به این بپردازیم که چطور می توان از طریق خرید هتل در کانادا، در این کشور اقامت دریافت کرد. همچنین چه نکات و اطلاعاتی وجود دارد که در هنگام تصمیم گیری باید به آن ها توجه نمود.
 

مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار

اخذ ویزای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار، یکی از پر طرفدار ترین و تضمینی ترین روش های مهاجرت به کانادا است. چرا که کانادا از کشور های مهاجر پذیر است. روش های ثبت شرکت و سیستم کار شرکتی، کارآفرینی و راه اندازی استارتاپ، سه روش مهمی است که سرمایه گذاران از طریق این کیس ها به کشور کانادا مهاجرت می کنند. چرا که این سه روش، تضمینی ترین روش ها برای اخذ اقامت دائمی در این کشور هستند. یکی از بیزینس هایی که در این کشور آینده ی مالی درخشانی فراهم می کند، خرید هتل در کانادا است.
برای راه اندازی و یا خرید هتل در کانادا به عنوان یک بیزینس جدید، شما در واقع می توانید به عنوان یک کارآفرین در این کشور مشغول به کار شوید. هرچند که انتخاب این بیزینس می تواند ریسک سرمایه گذاری بالایی داشته باشد، اما به دلیل ارتباط نزدیک با صنعت گردشگری کانادا، در صورت موفقیت درآمد بالایی برای شما ایجاد خواهد کرد. به علاوه باید توجه داشت که خرید هتل در کانادا نیازمند سرمایه ی بالاتری نسبت به راه اندازی دیگر مشاغل در این کشور است.
 

مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار در این کشور
 

سرمایه گذاری از طریق خرید هتل در کشور کانادا

برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید هتل، بسته به میزان امکانات رفاهی هتل مورد نظر، هزینه ای بین ۱ میلیون تا ۱۰ میلیون دلار لازم است. همچنین تغییر این مبلغ بستگی به شهر مورد نظر شما نیز دارد. برای مثال در آلبرتا که از توریستی ترین بخش های کانادا محسوب می شود، هزینه ی مورد نیاز برای خریداری هتل، بالا تر و به طبع آن درآمد حاصل از این کار نیز بیشتر خواهد بود. این مساله برای پایتخت این کشور یعنی اوتاوا نیز صادق است. چرا که میزان رفت و آمد در این شهر نیز، به دلیل رفت و آمد های سیاسی و همچنین توریستی و مهاجرتی، نسبت به برخی دیگر از شهر ها بالا تر است.
 

سرمایه گذاری از طریق خرید هتل در کشور کانادا

نکاتی در رابطه با خرید هتل در کانادا

اگر تصمیم شما برای راه اندازی و خرید هتل در کانادا جدی است، پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از تمامی جزئیات و اطلاعات مرتبط با این امر، از دانش و تخصص یک وکیل مهاجرتی بهره بگیرید. پس از آن، اهداف و برنامه ی خود را برای راه اندازی هتل مورد نظر خود مشخص نمایید. در واقع باید تصمیم بگیرید که چه محلی را برای ساخت و یا خرید هتل خود انتخاب کنید. آیا هتل شما یک هتل تازه ساخت خواهد بود و یا به خریداری یک ملک و تبدیل آن به هتل خواهید پرداخت؟ هتل شما چند ستاره خواهد بود و چه تعداد اتاق دارد؟ چه امکانات رفاهی در هتل شما وجود دارد؟ هتل شما ظرفیت استخدام چند خدمه را خواهد داشت؟ چه سیستم کاری، مالی، منابع انسانی و... در هتل شما پیش گرفته خواهد شد؟ و... این ها تمامی سوالاتی هستند که شما پس از نهایی کردن تصمیم خود، باید برای هر یک برنامه ریزی و استراتژی دقیق داشته باشید.
 
نکته ی بسیار مهم در ساخت و یا خرید هتل در کانادا، اخذ مجوز های لازم است. برای راه اندازی بیزینس خود، و شروع پروژه ی عمرانی ساخت و ساز و راه اندازی کسب و کار، شما باید مجوز های مرتبط را به طور کامل اخذ نمایید. در نتیجه در این زمینه بهتر از مشاورین حقوقی این امر کمک بگیرید. همچنین ارائه ی گزارش مالی سالیانه و فصلی نیز، حائز اهمیت است. در این راستا باید به طور کامل، شفافیت مالی خود را در اختیار دولت قرار دهید.
 
پس از پشت سر گذاشتن دوران گذار کسب و کار و عبور از مرحله ی راه اندازی، حال شما نیازمند تبلیغات برای کسب و کار خود هستید. در این راستا از متخصصین مارکتینگ کمک بگیرید و با مشورت دیگر متخصصان تیم خود، به یک استراتژی بازاریابی درست و کارآمد برسید. از کمپین های مارکتینگ کمک بگیرید و خود را در این راستا ارتقا دهید. همچنین روش های تبلیغاتی رقبای خود را بررسی کنید و از تجربیات آن ها استفاده کنید. در این زمینه لازم است که سرمایه ی خود را مدیریت کنید و پیش از آغاز تبلیغات، بودجه ی خود را برای این کار تنظیم نمایید. همچنین از روش های نوین، برای تبلیغات خود بهره بگیرید و مزیت های رقابتی هتل خود را برای مخاطب تشریح کنید.
 

نکات مهم در رابطه با خرید هتل در کانادا 
بازدید: 152تاریخ انتشار : 1401/07/16