استان نووا اسکوشیا مهاجر آشنا به زبان فرانسوی میپذیرد

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 792

دانشجویان بین‌المللی بیشتری مهاجر کانادایی می‌شوند

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 216

تسهیلات جدید کبک برای حمایت از نیروی کار موقت خارجی

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1892

صدور ویزای بازدیدکنندگان

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1452

خرید کلینیک زیبایی در کانادا چه شرایطی دارد

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 80

معرفی منابع اینترنتی معتبر جستجوی شغل و تحصیلات در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 709

آشنایی با اپلیکیشن ArriveCAN برای مهاجرت به کانادا

  استفاده از اپلیکیشن ArriveCAN می تواند بهره گیری از تجربیات مرزی، برای مهاجرت به کانادارا تسریع بخشد. اپلیکیشن ArriveCANبه زبان های انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی در دسترس است. آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) تکنولوژی اپلیکیشن ArriveCANرا در دسترس مسافران قرار می دهد تا تجربه ی مدرن تر و سریع تری برای آن ها حاصل شود. ArriveCAN می تواند قابلیت های پیشرفته ی CBSA را نیز ارائه دهد. این قابلیت ها مخصوص کسانی است که مایل هستند در زمان خود در هنگام مهاجرت به کانادا صرفه جویی کنند. به این ترتیب، تنها کافیست اظهار نامه ی گمرکی و مهاجرتی خود را از قبل، توسط این اپلیکیشن به CBSA ارائه نمایند.
قبل از شروع کار با اپلیکیشن ArriveCAN چه الزاماتی وجود دارد؟

بیشتر بخوانید : مهاجرت به کانادا
 
این اپلیکیشن تسهیلگر مهاجرت به کانادا، برای نصب به یک دستگاه نیاز دارد. دستگاه شما باید:
 • در سیستم عامل IOS: ۱۲ یا بالا تر باشد.
 • در سیستم عامل Android: ۶ یا بالا تر باشد.
توجه کنید که برای استفاده از اپلیکیشن ArriveCAN تلفن خود را بر روی حالت پرواز یا Airplane mood قرار دهید. اما باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. نسخه ی تحت وب این برنامه ی تسهیلگر مهاجرت به کانادا، بر روی نسخه های اخیر همه ی مرورگر های وب، کار می کند. لازم به ذکر است که اپلیکیشن ArriveCANتمام دسترسی های مورد نیاز دولت کانادا و استاندارد های W3C WCAG 2.1 AA را برآورده می کند.
 
اپلیکیشن ArriveCAN
 

الزامات ثبت نام در اپلیکیشن ArriveCAN

برای ایجاد پروفایل مسافرتی خود در این برنامه، به یکی از دو سند رسمی هویت سفر برای مهاجرت به کانادانیاز دارید که هویت شما را تأیید می کند. ۱- گذرنامه. ۲- کارت اقامت دائم. اپلیکیشن ArriveCANمی تواند از دوربین تلفن شما به طور مستقیم برای ضبط و آپلود اطلاعات پاسپورت، استفاده کند. در غیر این صورت می توانید اطلاعات گذرنامه یا کارت اقامت را به صورت دستی وارد کنید.
 
 
اپلیکیشن ArriveCAN
 

ایجاد پروفایل در اپلیکیشن ArriveCAN

برای ایجاد یک حساب کاربری در اپلیکیشن ArriveCAN، پس از دانلود برنامه یا ورود به نسخه ی تحت وب، مراحل زیر را طی کنید.
 • مطالعهی اطلاعیه حفظ حریم خصوصی.
 • انتخابگزینهی"ایجاد حساب کاربری" (در زیر عنوان "ورود به سیستم").
 • وارد کردن آدرس ایمیل.
 • تایید آدرس ایمیل.
 • ایجاد رمز عبور.
 • تکرار رمز عبور.
 • انتخاب گزینه ی تایید یا Submit.
پس از ارسال رمز عبور، این اپلیکیشن تسهیلگر سفر و مهاجرت به کانادا، یک کد تأیید ۶ رقمی به آدرس ایمیل شما ارسال می کند. این کد ۲۴ ساعت اعتبار دارد. پس از دریافت کد، آن را در ArriveCAN وارد کنید تا ساخت حساب شما به پایان برسد.
قبل از ارسال جزئیات اولین سفر خود، باید پروفایل خود را در اپلیکیشن ArriveCANتکمیل کنید. برای تکمیل پروفایل باید سند هویت سفر خود را آپلود کنید یا اطلاعات را به صورت دستی وارد کنید. با استفاده از ویژگی "saved traveler" سند هویت سفر شما را می توان در سرور امنی که به حساب شما مرتبط است، نگهداری کرد. پس از مهاجرت به کانادا، برای هر بار سفر به این کشور، دیگر نیازی به ایجاد مجدد پروفایل نخواهید داشت. مگر اینکه اطلاعات شما تغییر کرده باشد. با این حال، هر بار که به کانادا سفر می کنید، جزییات مهم پروفایل خود را بررسی کنید.
 
اپلیکیشن ArriveCAN
 

ایجاد پروفایل ArriveCAN برای دیگران

یک قابلیت دیگر از اپلیکیشن ArriveCANاین است که می توانید برای شخص دیگری که در حال سفر یا مهاجرت به کانادااست، پروفایل ایجاد کنید. هر پروفایلی که برای دیگران در قسمت سفر های خود ایجاد کنید، به حساب شما پیوند داده می شود. اگر به تنهایی به سفر رفتید، به یاد داشته باشید که نام آن ها را از حساب خود حذف کنید.
ویژگی های اختیاری اپلیکیشنArriveCAN
برای ارسال اظهار نامه های گمرکی و مهاجرتی، حداکثر ۷۲ ساعت قبل از ورود به کانادا در یکی از فرودگاه های بین المللی زیر با اظهار نامه ی خود اقدام کنید:
 • فرودگاه بین المللی ونکوور (YVR).
 • فرودگاه بین‌ المللی تورنتو پیرسون (YYZ) ترمینال های ۱ و ۳.
 • فرودگاه بین المللی مونترال-ترودو (YUL).
وارد اپلیکیشن ArriveCANشوید. وقتی همه فیلد های برنامه را تکمیل کردید، یک صفحه ظاهر می شود که تأیید می کند اظهار نامه ی خود را با موفقیت ارسال کرده اید. همچنین یک ایمیل تایید دریافت خواهید کرد.
 

اطلاعات کمکی

اپلیکیشن ArriveCANبرای ردیابی موقعیت مکانی شما از GPS یا سایر فناوری ها استفاده نمی کند. بلکه فقط از اطلاعات ارائه شده توسط شما استفاده می کند. اطلاعات شخصی ارائه شده از طریق ArriveCAN طبق قانون حفظ حریم خصوصی محافظت می شود. هنگامی که در صفحه" Verify your account " هستید، برنامه را نبندید. اگر نسخه تحت وب ArriveCAN کار نمی کند، مرورگر خود را عوض کنید. مطمئن شوید که:
 • هیچ فاصله ای در آدرس ایمیل شما وجود ندارد.
 • آدرس ایمیل شما از فرمت صحیح پیروی می کند.
اپلیکیشن ArriveCAN دستورالعمل هایی را در مورد نحوه تنظیم مجدد رمز عبور در صورت فراموشی، از طریق ایمیل برای شما ارسال می کند که ۲۴ ساعت قابلیت استفاده دارد. رمز عبور جدید شما باید شامل موارد زیر باشد:
 • حداقل ۱ حرف بزرگ.
 • حداقل ۱ حرف کوچک.
 • حداقل ۱ رقم.
 • حداقل ۱ مورد از نمادها: ^ $ *. [ ] { } () ? " ! @ # % & / \, > < :; | _ ~).
بازدید: 80تاریخ انتشار : 1401/07/14