باآزمون آنلاین آیلتس به سفر آموزشی خود ادمه دهید

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 612

جزئیات نهایی برنامه سرمایه گزاری کبک در سال 2018

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 2685

مروری بر موارد مهم پیرامون مهاجرین جدید

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2626

راه اندازی شرکت حمل و نقل در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 126

لیست بیزینس های فروشی کانادا

 بیزینس های فروشی کانادا چند مورد هستند؟

اگر شما قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید، حتما به دنبال لیست بیزینس های فروشی کانادا خواهید بود. آگاهی از بیزینس های فروشی کانادا، این امکان را برای شما ایجاد می کند تا فرصت های شغلی بهتری کسب کنید. راه اندازی کسب و کار در کانادا نیازمند تلاش و در دسترس بودن فرصت های تجاری است. برای آگاهی از بیزینس های فروشی کانادا می توانید از مطالب درج شده در این مقاله استفاده کنید. در ادامه اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهیم.
 


بیزینس های فروشی کانادا

بیزینس های فروشی کانادا چه شرایطی دارند؟

از جمله بیزینس های فروشی کانادا، کالج های آموزشی هستند. شما با خرید کالج های آموزشی این شانس را دارید که به صنعت آموزش و پرورش وارد شوید. برای مثال یکی از این کالج ها در بریتیش کلمبیا واقع شده است. این کالج در زمینه ی مدیریت بازرگانی، مدیریت هتلداری، مراقبت های بهداشتی، برنامه های با کیفیت آموزشی ارائه می دهد. این کالج علاوه بر این که برنامه های مشارکتی با کالج های محلی ارائه می دهد، بر اساس استاندارد های DLI مورد تایید می باشد. این مرکز آموزشی به صورت استانی توسط شعبه مؤسسات آموزشی خصوصی PTIB وزارت آموزش تایید شده است. با ایجاد فرصت های جدید برای دانشجویان بین المللی جهت ثبت نام در این کالج، پتانسیل های پیشرفت آن بیش تر می شود. اگر قصد سرمایه گذاری در یکی از تجارت های مطمئن کانادا را دارید، خرید کالج های آموزشی به شما توصیه می شود.
یکی از گزینه های مهم لیست بیزینس های فروشی کانادا، قطعا کالج های آموزشی هستند. از جمله مزیت های این معاملات ابن است که پروسه ی انتقال دارایی به خریدار، طولانی نیست. حداقل سرمایه ای که برای ورود به این نوع معاملات احتیاج دارید، در حدود یک میلیون دلار است.
 

بیزینس های فروشی کانادا
 

شرکت طراحی و دکوراسیون مجالس، گزینه ی محبوب لیست بیزینس های فروشی کانادا

یکی دیگر از بیزینس های فروشی کانادا، شرکت های طراحی و دکوراسیون مجالس هستند. بسیاری از شرکت های طراحی کشور کانادا تحت عنوان برند های بین المللی، خدمات ارائه می دهند. این شرکت ها برای اجرای مراسمات جشن، عروسی، پذیرایی رویداد های شرکتی، جشن هایی که به منظور جمع آوری کمک های مالی انجام می شوند، جشن های اجتماعی، ایده های خلاقانه و جدید ارائه می دهند. این نوع کسب و کار در وهله ی اول، بر طراحی رویداد های سفارش شده و خدمات دکوراسیون به عنوان اصلی ترین خدمات شرکت، تمرکز دارد.
تقریبا بیست سال است که این تجارت، به یکی از معتبرترین شرکت های طراحی تبدیل شده است. افرادی که در این شرکت ها به ارائه خدمات مشغول هستند، افراد متخصص آموزش دیده، طراحان، هنرمندان گل آرایی، تیم های خلاق که استاندارد های به روز طراحی را به خوبی می شناسند، می باشند. پایگاه مشتری وفادار، داشتن محبوبیت و شهرت در بازار، برنامه ریزان رشد و فروشندگان متخصص، باعث شده است سود و رشد این شرکت ها به ثبات برسد. حداقل سرمایه لازم برای خرید این نوع شرکت ها، هشتصد هزار دلار است.
 

بیزینس های فروشی کانادا
 

کسب و کار خیاطی، یکی از بیزینس های فروشی کانادا

یکی دیگر از بیزینس های فروشی کانادا، کسب و کار های مربوط به خیاطی است. مرکز شهر هالیفاکس NS کانادا، یکی از مناطق شهری کانادا است که کارگاه خیاطی در آن به فروش می رسد. خیاطی سی و هشت سال است در مرکز شهر هالیفاکس رواج دارد. اگر قصد سرمایه گذاری در یک بیزینس کوچک را دارید، می توانید با هزینه ی عملیاتی کم، صاحب یک تجارت سود آور شوید. حداقل سرمایه لازم برای ورود به این تجارت، بیست و پنج هزار دلار است.
 

بیزینس های فروشی کانادا
 

شرکت تولید شیشه

یکی از بیزینس های فروشی کانادا، شرکت تولید کننده شیشه است. این شرکت با داشتن بیست سال سابقه، در خارج از شهر ادمونتون واقع شده است. این شرکت با برخورداری از متد های پیشرفته تولید، در زمینه ساخت شیشه های خودرو، شیشه های در و پنجره مجتمع های تجاری و مسکونی، فعالیت می کند. این شرکت با داشتن اعتبار و شهرت در بین مشتریان و رقبا، هر روزه موفقیت های بیش تری کسب می کند. با وجود گسترش بیماری کرونا در سال های اخیر و ایجاد اختلال در بسیاری از کسب و کار ها، این شرکت سود سالانه قابل قبولی داشته است. با کهولت سن مالکان این شرکت های تجاری، ورود به سن بازنشستگی، تمایل آن ها برای فروش نیز بیش تر می شود. حداقل سرمایه ای که برای ورود به این تجارت لازم دارید، ششصد هزار دلار است. خدمات ساخت و ساز AB ادمونتون یک شرکت فروشی در کانادا است.
 
 

تعمیرگاه خودرو

یکی از بیزینس های فروشی کانادا و در دسترس، یک تعمیرگاه خودرو در خارج از شهر ادمونتون است. این تعمیرگاه که در جنوب این شهر واقع شده است، بیش از پانزده سال با اعتبار بالا مشغول فعالیت است.
 

بیزینس های فروشی

فروش شرکت تیزکن در کانادا

این شرکت که از جمله بیزینس های فروشی کانادا است، بیست سال سابقه تجارت دارد. مالک این شرکت در واقع در سال های بازنشستگی تصمیم به تاسیس تجارت خود کرد. او بعد از سال ها باعث رشد تجارت خود شد و یک تجارت تمام وقت را تشکیل داد. این مالک قصد دارد برای دومین بار اعلام بازنشستگی کند. این کسب و کار با مشتریان، کارکنان، تجهیزات و سهام کاملا مجهز است و یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری می باشد. از آن جایی که مالک این شرکت در سال های طولانی به دنبال گسترش تجارت خود نبوده است، تبلیغاتی در این راستا انجام نداده است. با این وجود مشتریان این شرکت به طور مداوم در حال افزایش بوده اند. افزایش مشتریان این شرکت به دلیل افزایش کیفیت خدمات ارائه شده توسط آن بوده است. در صورتی که یک خریدار بتواند به طور هوشمندانه د این زمینه سرمایه گذاری انجام دهد، می تواند به سود خوبی دست پیدا کند.
در صورتی که یک خریدار بتواند از استراتژی های مناسب رشد در بازار استفاده کند، به خوبی می تواند این تجارت را گسترش دهد. به عنوان بخشی از فرآیند فروش، مالک تمایل دارد آموزش های لازم در زمینه تجارت را در اختیار خریدار قرار دهد. عمده فعالیت این شرکت در زمینه ی تیغه های اره برقی و تیغه های برشی است. سرمایه لازم حدود سيصد هزار دلار است تا صاحب این شرکت شوید.
بازدید: 299تاریخ انتشار : 1401/06/29