نرخ رد اجازه تحصیل کانادا اخیرا چگونه بوده است؟

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 1966

جزییاتی جدیدی از مسیر مهاجرتی امتیازی استان کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2638

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 3772

برنامه های مهاجرت برای فارغ التحصیلان بین المللی در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 355

بررسی شرایط راه اندازی و خرید گلخانه در کانادا

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 143

همه چیز راجع به خرید رستوران در کانادا

همه چیز راجع به خرید رستوران در کانادا در این مقاله برای شما بیان می شود. برای خرید رستوران در کانادا، مراحل ایمن و قانونی وجود دارد که باید یاد بگیرید. اگر می خواهید همه چیز راجع به خرید رستوران در کانادا را بیاموزید، مقاله ما را مطالعه کنید. برای خرید رستوران در کانادا، باید قوانین فدرال، قوانین شهری و استانی این کشور را در نظر داشته باشید. برای این که از مراحل قانونی خرید رستوران در کانادا اطمینان حاصل کنید، مراحل خرید را باید طبق قوانین انجام دهید. قوانین خرید رستوران در استان های این کشور متفاوت می باشد. همه چیز راجع به خرید رستوران در کانادا در مراحل مختلف برای شما بیان می شود.
 

همه چیز راجع به خرید رستوران در کانادا
 

خرید رستوران در کانادا چه مراحلی دارد؟

برای خرید رستوران در کانادا نخستین گام آماده کردن طرح کسب و کار است.‌ با داشتن طرح کسب و کار، شیوه اداره کسب و کار برای شما مشخص می شود. طرح کسب و کار تمرکز شما را بیش تر می کند و شانس شما برای موفقیت را افزایش می دهد. با در اختیار داشتن طرح کسب و کار، اهداف واقعی را در زمان مناسب تعیین می کنید. تامین منابع مالی خارجی، اندازه گیری موقعیت شما در بین رقبا، الزامات عملیاتی راه اندازی رستوران، پیش بینی های مالی، از جمله مواردی هستند که انجام آن ها، با طرح کسب و کار مقدور می باشد.
در مرحله ی بعدی برای خرید رستوران در کانادا، باید ساختار تجاری مورد نظر را مشخص کنید. در مجموع سه نوع ساختار تجاری وجود دارد. مالکیت انحصاری، مشارکت و شرکت، ساختار های تجاری در دسترس هستند. با توجه به تجارت مورد نظر و بر اساس ساختار تجاری که برای کسب و کار خود انتخاب می کنید، الزامات قانونی متفاوتی وجود دارد. برای خرید رستوران در کانادا نیز الزامات قانونی مشخصی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.
در مرحله ی بعدی برای خرید رستوران در کانادا باید مجوز های لازم را دریافت کنید. خرید رستوران در کانادا، بر اساس شهر و استانی که قصد دارید در آن رستوران بخرید، نیازمند مجوز های مختلف است. در هر یک از شهر ها و استان های کانادا به منظور راه اندازی تجارت مواد غذایی، مجوز های متفاوتی صادر می شود. برای مثال، تمامی تجارت های مربوط به مواد غذایی در آلبرتا، همانند کسانی که در کلگری و ادمونتون هستند، به منظور فعالیت در استان، باید مجوز حمل غذا دریافت کنند.
 

همه چیز راجع به خرید رستوران در کانادا
 

شرایط خرید رستوران در کانادا

بعد از دریافت مجوز های لازم، برای خرید رستوران در کانادا، باید یک مکان مناسب که رستوران در آن واقع شده است را انتخاب کنید. یعنی رستورانی را برای خرید انتخاب کنید که در یک مکان مناسب و در دسترس واقع شده است. انتخاب مکان مناسب برای کسب و کار های مواد غذایی از جمله رستوران، مرحله بسیار مهمی است. در این مرحله باید محدودیت های منطقه بندی شهرداری را در نظر داشته باید، دقت کنید رستوران در مکان مناسب ساخته شده باشد. برای مشاغل مختلف مواد غذایی، الزامات منطقه بندی متفاوتی وجود دارد. واقع شدن رستوران در یک منطقه یعنی از نظر الزامات منطقه بندی تایید شده است، اما برای اطمینان بیش تر زمانی را برای تایید منطقه بندی انتخاب کنید.
برای خرید رستوران در کانادا نیاز است موقعیت مکانی را به صورت کد در نظر بگیرید، لذا مواردی را که نیازمند بازسازی است در نظر داشته باشید.
 

انتخاب نام تجاری برای رستوران

برای مطلع شدن از همه چیز راجع به خرید رستوران در کانادا، باید بدانید که انتخاب نام تجاری یکی از موارد بسیار مهم است. قبل از این که بتوانید رستوران خود را ثبت کنید، باید در مورد نام کسب و کار خود تصمیم گیری کنید. بر اساس این که رستوران شما در کدام استان واقع شده است، برای انتخاب نام تجاری محدودیت های مختلفی وجود دارد. برای انتخاب نام جدید رستوران، تمامی الزامات و محدودیت های استانی که رستوران در آن واقع شده است را در نظر بگیرید. برای مثال در مونترال و در سراسر استان باید الزامات منشوری زبان فرانسه رعایت شوند و نام تجاری باید به فرانسه باشد.
 

همه چیز راجع به خرید رستوران در کانادا

ثبت کسب و کار و رستوران

برای خرید رستوران در کانادا به مجوز های ثبت کسب و کار در کانادا دقت داشته باشید و از ثبت رستوران خریداری شده اطمینان حاصل کنید. بر اساس این که رستوران خریداری شده در کدام استان واقع شده است، رستوران باید در نهاد های مختلف ثبت شده باشد. برای مثال در ونکوور، بریتیش کلمبیا، بیش تر کسب و کار های مربوط به مواد غذایی، باید در worksafeBC و وزارت دارایی ثبت شوند. هنگام خرید رستوران مجوز های ثبت آن را با دقت بررسی کنید و از ثبت قانونی آن اطمینان حاصل کنید.
 

بازرسی ها را برنامه ریزی کنید

با توجه به این که رستوران شما در کدام شهر و استان واقع شده است، قبل از این که از مشتریان پذیرایی کنید باید از رستوران شما بازدید شود و مشخص شود الزامات بهداشتی در آن رعایت شده است. برای مثال، در تورنتو، انتاریو و کل استان، باید ترتیبی داده شود تا یک بازرس بهداشت از رستوران شما بازدید کند. در این بازدید باید تایید شود ساختمان رستوران شما، آشپزخانه آن مطابق با مقررات غذایی انتاریو طراحی شده است.
 

همه چیز راجع به خرید رستوران در کانادا
 

استخدام کارمند برای رستوران

برای خرید رستوران در کانادا و اداره آن به تنهایی نمی توانید اقدام کنید. استخدام کارمندان مسئولیت پذیر و با تجربه از مواردی است که در موفقیت رستوران، تاثیر بسزایی دارد. در این بخش نیز برای استخدام کارمندان رستوران، باید توجه داشته باشید که گواهی های خواسته شده از نهاد های استانی و شهری را دارا باشند. در بیش تر استان های کانادا، یک الزام قانونی وجود دارد که صاحبان مشاغل مواد غذایی، باید مجوز و گواهی معتبر food handler را داشته باشند.
 

راهنمایی برای راه اندازی رستوران

مراحلی که در بخش های قبل اشاره کردیم، شامل همه ی مراحل مورد نیاز برای راه اندازی تجارت مواد غذایی نیستند. در واقع این موارد کلیات الزامات قانونی برای خرید، راه اندازی و اداره رستوران و کسب و کار مواد غذایی است. با توجه به این که قوانین راه اندازی رستوران و کسب و کار مواد غذایی در استان های مختلف کانادا متفاوت است، الزامات دیگری هم وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیش تر و جزئیات الزامات قانونی در استان های مختلف، می توانید از منابع CIFS استفاده کنید.
 

همه چیز راجع به خرید رستوران  

مشاوره مهاجرت به کاناداwww.immigrationdoor.com

 
بازدید: 99تاریخ انتشار : 1401/06/29