معرفی دریچه مهاجرت

Share
516 بازدید

معرفی دریچه مهاجرت

 

*این مطلب خلاصه‌ای است بر ویدیوی معرفی دریچه مهاجرت.

 

ما در این مطلب قصد داریم تا مجموعه‌ی "دریچه مهاجرت" را به شما دوستان معرفی کنیم. در این مطلب در ابتدا به معرفی مدیر عامل این مجموعه و سپس خود مجموعه خواهیم پرداخت.

 

شرکت مهاجرتی "دریچه مهاجرت" با نام ثبتی اینسپی کن پرسیکانا در سال 1389 در تهران با مجوز فعالیت موسسه علمی تکیه گاه دانش شروع شد. مدیرعامل شرکت پرسیکانا، جناب آقای سهیل احمدی می‌باشند. ایشان مشاور رسمی مهاجرت کانادا، عضو انجمن مشاورین مهاجرت کانادا ICCRC و همچنین عضو سازمان مشاورین مهاجرت کانادا در استان ساسکاچوان و همچنین عضو انجمن مشاوران مهاجرت CAPIC و کمیسر سوگند در استان کبک و خارج از استان کبک می‌باشند.

 

فعالیت شرکت پرسیکانا از سال 1389 تا 1394 در زمینه‌ی اعزام دانشجو بوده است و این روند همچنان ادامه دارد. از سال 1394 با ثبت شرکت پرسیکانا در کانادا و ورود شرکت به عرصه‌های مهاجرت و ویزای کانادا، فعالیت‌ها گسترش یافت به طوری که در تمامی زمینه‌های مهاجرتی به کانادا آماده‌ی ارایه مشاوره به متقاضیان می‌باشد. در سال 2017 وب سایت شرکت با نام "دریچه مهاجرت" و به آدرس www.immigrationdoor.com افتتاح شد که سعی داریم آخرین خبرها، بهترین اطلاعات  و موارد مربوط به مهاجرت را به کانادا و همچنین کشورهای دیگری که در حوزه‌ی فعالیت ما خواهند بود از جمله استرالیا و کشورهای دیگری که به زودی اعلام خواهد شد در آن قرار دهیم.

 

یکی از پیشرفت‌هایی که اخیراً حاصل شده است این موضوع است که می‌توانیم به زودی با مجوز رسمی فعالیت از وزارت کار در تهران در خدمت مخاطبان عزیز باشیم و این در کنار مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که از گذشته داشته‌ایم.

 


  تاریخچه مهاجرت به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 535

  اخذ ویزای 5 ساله کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 717

  روش های مهاجرت از طریق شغل

  مهاجرت
  بازدید: 851

  مهاجرت پرستاران به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 574

  طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 557

  برنامه کار آفرینی استان ساسکاچوان

  سرمایه گزاری
  بازدید: 278

  کارآفرینی استان نیوبرانزویک

  سرمایه گزاری
  بازدید: 223

  قدم اول فرم ارزیابی رایگان کانادا

  FAQ - سوالات پر تکرار شما
  بازدید: 580

  معرفی دریچه مهاجرت

  مهاجرت
  بازدید: 515

  مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 1609

  اسپانسر شیپ همسر

  مهاجرت
  بازدید: 658

  اسپانسر شیپ والدین

  مهاجرت
  بازدید: 539

  مزایای تحصیل در کانادا

  تحصیلی
  بازدید: 365

  مهاجرت پناهندگی به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 738