تمدید خودکار گواهینامه پذیرش دانشجویان در کبک

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 1440

اگر یک مهاجر مورد تایید هستید چگونه در کانادا اقامت کنید

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 277

روش های خرید تابعیت و اقامت دائم از طریق سرمایه گزاری

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 335

الزامات جدید برای برنامه تجربه تحصیلی کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1982

چرا تصمیم گرفتم به کانادا بروم

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 594

جزییات برنامه افزایش چشمگیر تعداد مهاجرین کانادا اعلام شد!

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 674

مشکلات خرید بیزینس در کانادا

خرید بیزینس در کانادا علاوه‌ بر داشتن مزیت های فراوان، مشکلات و موانعی هم دارد. با آگاهی از مشکلات خرید بیزینس در کانادا، می توانید برای حل مشکلات تجارت خود، استراتژی های هوشمندانه ای به کار ببرید. مشکلات خرید بیزینس در کانادا چند مورد هستند که اگر هوشمندانه با آن ها مقابله شود، می توانید تجارت خود را از خطر ورشکستگی نجات دهید.
 

مشکلات خرید بیزینس در کانادا
 

مشکلات خرید بیزینس در کانادا چند مورد هستند؟

مشکلات خرید بیزینس در کانادا در زمینه های مختلف اتفاق می افتند. هر یک از این موانع و مشکلات، استراتژی مربوط به خود را دارد. با بررسی مشکلات خرید بیزینس در کانادا، می توانید تجارت خود در این کشور را مدیریت کنید. مهم ترین موانع و مشکلات خرید بیزینس در کانادا شامل مواردی چون؛ افزایش هزینه های ورودی، هزینه های نیروی کار و چالش های زنجیره تامین است. هزینه های مربوط به اقامت و خدمات تولیدی و تامین مواد غذایی در کانادا در حال افزایش است.
امروزه بسیاری از صنعت های این کشور تحت فشار های شدید هستند و این احتمال می رود که افزایش هزینه ها به مشتریان انتقال پیدا کنند. هم چنین افزایش دستمزد برای استخدام کارمندان و کارکنان باعث افزایش هزینه های مربوط به ارائه خدمات می شود. برخی از صنایع کانادایی امروزه برای استخدام کارمندان ماهر با دستمزد مناسب، با چالش های زیادی روبه رو هستند. نیمی از مشاغل کانادایی اعلام کردند که این قابلیت را ندارند تا تجارت خود را گسترده تر کنند. سی درصد از کسب و کار های این کشور، قصد دارند امور تجاری ترکیبی ارائه دهند. با وجود شرایط عملیاتی تجاری چالش برانگیز، هفتاد درصد از مشاغل کانادایی با چالش های تجاری روبه رو هستند.
 
 

مشکلات خرید بیزینس در کانادا
 

مشکلات خرید بیزینس در کانادا در سال 2022

یکی از مشکلات خرید بیزینس در کانادا، ایجاد وقفه در کسب و کار است. بر اساس گزارش های جدید Global corporate، به این دلیل که همه گیری کرونا باعث ایجاد چالش های تجاری در این کشور شده است، وقفه های کسب و کار باعث کاهش سود آوری تجارت ها شده است. در واقع امروزه به دلیل شیوع کرونا و بسیاری دیگر از مشکلات اقتصادی، وقفه در کسب و کار یک مشکل و چالش در حوزه تجارت است. در ادامه مشکلات خرید بیزینس در کانادا را بیش تر بررسی خواهیم کرد.
 
 

مشکلات خرید بیزینس در کانادا چه اثراتی دارند؟

اختلال زنجیره تامین به عنوان یکی از مهم ترین مشکلات خرید بیزینس در کانادا، بسیاری از کسب و کار های این کشور را تهدید می کند. بسیاری از شرکت های تجاری این موضوع را به عنوان خطر مهمی در تجارت اعلام کرده‌اند.
یکی دیگر از مشکلات خرید بیزینس در کانادا، حمله های سایبری هستند. حوادث و مشکلات سایبری که تجارت های کانادایی را تهدید می کنند، رتبه ی دوم بین موانع تجاری را دارند. این موضوع هر روز در حال گسترش است و نگرانی های زیادی برای مالکان مشاغل ابن کشور ایجاد کرده است. یکی از موانع مهم در مقابل توسعه تجارت های کانادایی شیوع بیماری های همه گیر است. این موضوع باعث کاهش نیرو های انسانی در دسترس می شود. با کاهش نیرو های انسانی قطعا شرکت ها برای ارائه خدمات دچار مشکلات جدی می شوند.
 

مشکلات خرید بیزینس
 
 

مشکلات آب و هوایی و اثرات مخرب آن در صنایع تجاری

یکی از مشکلات خرید بیزینس در کانادا، شرایط آب و هوایی نا به سامان است. مسائل و مشکلات آب و هوایی، در سال ۲۰۲۲ به رتبه ی سوم در بین موانع تجاری رسیده است. این در حالی است که در سال ۲۰۲۱ این قبیل مشکلات در رتبه ی نهم قرار داشتند. پس از این که دولت فدرال، این موضوع را علنی کرد که هوای کانادا دو برابر میانگین جهانی در حال گرم شدن است، شرایط تجاری این کشور نیز تحت تاثیر قرار گرفت.
 
 
 


خرید بیزینس در کانادا
 

موانع مهم برای رشد تجارت های کانادایی

از جمله مشکلات خرید بیزینس در کانادا، روبه رو شدن بیزینس های این کشور با مسائلی هم چون؛ آلودگی، آتش سوزی و انفجار، بلایای طبیعی، عدم پذیرش فناوری های جدید و یا استفاده از فناوری های مخرب، خاموشی و خرابی زیر ساخت های حیاتی است. قطعا این مشکلات باعث می شوند تمایل مهاجران و شهروندان برای سرمایه گذاری در این کشور کم تر شود.
برای مثال عواملی چون قطعی برق، نبود زیر ساخت های قابل قبول در برخی از ایالت ها، باعث می شود سرمایه گذاران تمایلی برای ورود به این صنایع نداشته باشند. از جمله عواملی که باعث کاهش سرمایه گذاری در صنعت حمل و نقل می شود، قدیمی شدن پل ها و ریل ها است.
 
 

خرید بیزینس در کانادا
 
 

بزرگ ترین خطرات پیش روی تجارت های کانادایی

از جمله مشکلات خرید بیزینس در کانادا، می توان به اختلالات ایجاد شده در زنجیره تامین کشور اشاره کرد. سال ۲۰۲۱ با اختلال بی سابقه ای در رابطه با زنجیره تامین همراه بود. این مسئله در واقع نه تنها بر کسب و کار های کانادایی بله بر بسیاری از تجارت های جهانی، اثر مخرب گذاشت. بر اساس گزارش های جهانی، اثرات موجی همه گیری بیماری ها، افزایش آلودگی و گرمای جهانی، افزایش حملات سایبری، رویداد های شدید آب و هوایی، میزان پایداری کسب و کار های زیادی را تحت تاثیر قرار داد. این مسائل در مجموع اثرات منفی زیادی بر جای گذاشتند و زنجیره های تامین را به نقطه شکست رساندند.
فلیپ بیلو، رهبر صنعت املاک فناوری، رسانه و مخابرات در AGCS اعلام کرد؛ برای بیش تر سازمان ها، بزرگ ترین تهدید این است که نتوانند محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهند. اگر یک حمله ی سایبری، سیل یا آتش سوزی رخ دهد و بر یک مکان تجاری و که تامین کننده حیاتی است، باعث وقفه در کسب و کار می شود. رویداد هایی که در کسب و کار وقفه ایجاد می کنند، تاثیر طولانی مدت و پر هزینه ای بر جای می گذارند. در نتیجه ی این عوامل بسیاری از سازمان های تجاری با مشکلات جدی روبه رو هستند.
مشکلات خرید بیزینس در کانادا، بر اثر عوامل گسترده ای ایجاد می شوند. بسیاری از این مشکلات غیر قابل جبران هستند. برخی از موانع نیز در دراز مدت قابل حل شدن می باشند. برای بر طرف کردن مشکلات تجاری نیاز به استراتژی های اقتصادی هوشمندانه است.
بازدید: 113تاریخ انتشار : 1401/06/07