همه چیز راجع به خرید پمپ بنزین در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 237

در کنار هم قرار گرفتن خانواده‌های بیشتر در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1026

مروری بر نیازمندی‌های برنامه تجربه کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1379

سرگرمی های رایگان شهر مونترال در مارچ 2020

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1612

تشدید نظارت بر موسسات آموزشی خصوصی در استان کبک

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 522

همه چیز راجع به خرید داروخانه در کانادا

 

 همه چیز راجع به خرید داروخانه در کانادا

خرید داروخانه در کانادا یکی از راه ها ی سرمایه گذاری و تجارت در این کشور است. اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید و می خواهید یک سرمایه گذاری پر سود داشته باشید، می توانید برای خرید داروخانه در کانادا اقدام کنید. در مطلب امروز همه چیز راجع به خرید داروخانه در کانادا برای شما شرح داده می شود. اگر بتوانید خرید داروخانه در کانادا را به روش صحیح و اصولی انجام دهید، می توانید یک سرمایه گذاری قدرتمند داشته باشید. اگرچه خرید داروخانه در کانادا در فرآیند های طولانی انجام می شود، سود حاصل از آن زیاد است. در ادامه مراحل خرید داروخانه در این کشور را برای شما بیان خواهیم کرد.
 
 

خرید داروخانه در کانادا
 
 

خرید داروخانه در کانادا چه شرایطی دارد؟

قبل این که خرید داروخانه در کانادا را قطعی کنید، لازم است یک سری فعالیت دیگر هم انجام دهید. مذاکرات در مورد قیمت داروخانه مورد نظر، تصمیم گیری در مورد ساختار خرید، بررسی های لازم جهت انجام یک خرید ایمن، فعالیت هایی است که باید قبل از خرید نهایی انجام دهید. برای خرید داروخانه در کانادا، نیاز دارید از افراد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید. افرادی که برای مشورت نیاز دارید، مشاور مالی، وکیل، حسابدار با تجربه و ماهر می باشند.
 
 

خرید داروخانه
 

ساختار خرید داروخانه در کانادا به چه صورت است؟

شما باید درمورد ساختار خرید داروخانه در کانادا تصمیم گیری کنید. شما به عنوان یک خریدار باید تصمیم بگیرید که چه ساختاری برای خرید، مدنظر دارید. ساختار خرید می تواند به صورت خرید دارایی و خرید سهام صورت گیرد. هر یک از این ساختار ها مزیت ها و معایب منحصر به فردی دارد. در ادامه شرایط هر یک از ساختار های خرید را بیان می کنیم.
خرید داروخانه در کانادا به صورت خرید دارایی، به این صورت است که کل دارایی های موجود را خریداری می کنید. دارایی ها می تواند به صورت مشهود باشد؛ یعنی شامل ساختمان ها، تجهیزات، وجوه نقد، موجودی نا مشهود، فهرست مشتریان و سر قفلی می باشد. شما به عنوان مالک جدید از سوء پیشینه های داروخانه مبرا خواهید بود. فروش دارایی شامل معاملات فروشنده و بدهی های او نمی باشد. در خرید دارایی، خریدار هیچ یک از تعهدات بدهی بلند مدت فروشنده داروخانه را بر عهده ندارد. یکی دیگر از مزیت های ساختار خرید داروخانه در کانادا به صورت دارایی، این است که برخی از خریداران می توانند از کسر سر قفلی برای صرفه جویی در مالیات برخوردار شوند. در این صورت سر قفلی به دارایی نامشهود اطلاق می شود، در صورت پرداخت بیش از ارزش توافق شده ی دارایی به دست آمده برای خریدار، در فروش حاصل می شود. در مالیات سرقفلی به عنوان دارایی واجد شرایط به روش کمک هزینه های سرمایه ای، قابل حذف است.
 
 


خرید داروخانه
 
 

معایب خرید داروخانه در کانادا به روش دارایی

برای خرید داروخانه در کانادا به صورت دارایی، کار های زیادی انجام می شود. مذاکره برای قرارداد های تامین کننده، اخذ اجاره نامه، شماره ODB، اعتبار و مجوز های جدید از کالج دارو سازان، از جمله این فعالیت ها هستند. این فعالیت ها پروسه خرید را طولانی و پر زحمت می کنند.

 
 

خرید داروخانه در کانادا به شکل سهام

برای خرید داروخانه در کانادا به صورت سهام، معمولا فعالیت های راحت تری در مقایسه با خرید دارایی انجام می شود. در خرید به صورت سهام نیازی به مذاکره در مورد اجاره و اعتبار نیست. در این روش می توانید از قرارداد های استخدامی مالک قبلی داروخانه و شماره های ODB استفاده کنید. این موارد بسیاری از فعالیت های شما را به عنوان مالک جدید، حذف می کند. از نظر مالیات خرید به شکل سهام مزیت های زیادی دارد. به عنوان مالک جدید احتمالا بتوانید از زیان های فروشنده در برابر درآمد مشمول مالیات، برخوردار شوید.
خرید داروخانه در کانادا به شکل سهام، از مزیت های کسر سر قفلی برخوردار نیست. چون شما یک شرکت در حال تاسیس را خریداری می کنید، سابقه منفی و بدهی مالک قبلی داروخانه، در سرمایه گذاری جدید شما اثر گذار خواهد بود.


 

خرید داروخانه
 

قیمت در حال مذاکره برای خرید داروخانه

برای خرید داروخانه در کانادا در هر یک از ساختار ها، باید با مشورت تیم حقوقی و مشاور مالی خود، در مورد شرایط فروش گفت و گو کنید. با کمک حسابدار خود بررسی کنید که قیمت توافق شده برای خرید، منصفانه و برابر با ارزش واقعی کسب و کار باشد.
 
 

پیش نویس تعهد خرید داروخانه

هنگام خرید داروخانه در کانادا، بعد از تعیین کردن ساختار خرید، با کمک وکیل خود یک نامه LOI تهیه کنید. این سند چارچوب معامله را بدون توجه به آنچه به شکل شفاهی بین خریدار و فروشنده گفته شد، بیان می کند. مواردی از قبیل؛ تعدیل سرمایه در گردش قرارداد های غیر رقابتی و غیر درخواستی قرارداد های استخدامی یا خدمات انتقالی با فروشنده، الزامات رازداری یک بند انحصاری برای دوره توافق شده بین خریدار و فروشنده، در نامه LOI گنجانده می شوند.
هنگام خرید داروخانه در کانادا و هنگام مذاکره با LOI نهاد خریدار را در نظر بگیرید. اگر از طریق شرکتی با چند سهامدار اقدام به خرید می کنید، باید توافق نامه سهامداران تنظیم شود. باید مشخص شود چگونه تصمیم گیری و الزامات عملیاتی، برای شرکت شما اثر گذار است.برای مشارکت ایده آل، باید یک قرارداد پیش نویس آماده کنید. در این قرارداد باید الزامات تصمیم گیری و عملیاتی تعیین شوند.
 
 

خرید داروخانه در کانادا

 

بررسی های نامه LOI

هنگام خرید داروخانه در کانادا، بعد از اجرا شدن LOI، مرحله ی بعدی بررسی دقیق فروش است. شما می توانید در مورد طول این دوره وارد مذاکره شوید. این کار فرصت خوبی برای تیم مذاکراتی شما ایجاد می کند، اسناد عملیاتی فروشنده را به خوبی بررسی کنند. این اسناد شامل مواردی چون؛ سوابق شرکت، صورت های مالی، قرارداد های کاری و تعهدات مالی هستند. در این زمان می توانید با عملکرد داروخانه و تعهدات جاری فروشنده بیش تر آشنا شوید. در این مدت از وکیل خود هم کمک بگیرید تا اطمینان حاصل کنید، در پایان معامله هیچ تعهد غیر معقولی ثبت نشود. پس از دوره بررسی های دقیق، پیش نویس قرارداد توسط وکیل شما تنظیم می شود. با این پیش نویس خرید قطعی می شود و انتظارات خریدار و فروشنده به طور واضح بیان می شوند.
بازدید: 187تاریخ انتشار : 1401/05/29