پاسپورت واکسن: دورانی جدید در حوزه سفر؟

اخبار روز کانادا
بازدید: 139

فهرست جدید مشاغل استان ساسکاچووان ارائه شد

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1035

بیمه مسکن در کانادا

جاب آفر
بازدید: 160

برنامه های مهاجرت برای فارغ التحصیلان بین المللی در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 305

دوره های تحصیلی آنلاین

اخبار روز کانادا
بازدید: 350

تعلیق موقتی برنامه تحصیلی کبک PEQ

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2149

درخواست شهروندی به صورت آنلاین برای چندین افراد بزرگسال در سال 2022

 

شروع کانادا برای پذیرش درخواست شهروندی به صورت آنلاین برای چندین افراد بزرگسال در سال 2022

IRCC اخیراً اعلام کرده است که چندین افراد بزرگسال به زودی می توانند برای شهروندی کانادا به صورت آنلاین درخواست دهند. در حال حاضر، تنها افراد بزرگسال مجرد، واجد شرایط درخواست به صورت آنلاین برای شهروندی کانادا هستند. با این حال، ، پورتال آنلاین برای خانواده ها و افراد زیر سن قانونی در پاییز 2022،در دسترس خواهد بود. یکی از سخنگویان IRCC گفت:این سازمان در حال اجرا کردن توسعه برنامه الکترونیکی است تا به بزرگسالان (به عنوان مثال، 18 سال یا بالاتر) اجازه دهد تا با هم به عنوان یک خانواده یا گروه به صورت آنلاین درخواست دهند و در حال حاضر اجرای آن در پاییز 2022 را هدف قرار داده است.

علاوه بر این، IRCC گفت که "برنامه ریزی برای گسترش بیشتر برنامه الکترونیکی برای افراد زیر 18 سال، و همچنین بزرگسالان و افراد زیر سن قانونی که با هم به عنوان یک خانواده یا گروه درخواست می دهند، آغاز شده است." سال گذشته IRCC تغییراتی در سیستم خود ایجاد کرد. اکنون مشتریان می توانند نمونه فرم IMM5476 را ارسال کنند. این فرم به مشتریان امکان می دهد از خدمات یک نماینده در تهیه برنامه های خود استفاده کنند. همچنین، IRCC گفت که پس از پیاده سازی برنامه های آنلاین، قابلیت های بیشتری را برای نمایندگان توسعه خواهد داد. در حال حاضر، نمایندگان نمی توانند از طرف مشتریان خود فایل ارسال کنند. با این حال، آنها می توانند درخواست شهروندی را آماده کنند. همچنین، نمایندگان می توانند قبل و بعد از ارسال درخواست به صورت آنلاین با IRCC صحبت کنند. IRCC قصد دارد به نمایندگان اجازه دهد تا پایان سال 2022 درخواست های آنلاین را برای مشتریان خود ارسال کنند.

 

معیارهای واجد شرایط بودن برای شهروندی کانادا

  •  
  • برای دریافت شهروندی در کانادا، ابتدا باید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. هنگامی که یک مقیم دائم در کانادا هستید، باید معیارهای زیر را رعایت کنید:
  • باید حداقل سه سال، یعنی 1095 روز در پنج سال گذشته در کانادا زندگی کرده باشد.
  •  حداقل الزامات زبان انگلیسی یا فرانسوی را برآورده کنید. بنابراین، اگر بین 18 تا 54 سال سن دارید، باید مدرکی دال بر مهارت زبان خود ارائه دهید.
  • باید در مورد حقوق و مسئولیت های یک شهروند کانادایی بدانید. همچنین، شما باید درباره ی تاریخ، سیستم سیاسی و جغرافیای کانادا اطلاع داشته باشید
  • در نهایت، شما نباید هیچ گونه سابقه کیفری داشته باشید.
  • بنابراین، به زودی افرادی که شرایط فوق را دارند می توانند به همراه خانواده خود درخواست ارسال کنند.
بازدید: 21تاریخ انتشار : 1401/04/20