کانادا در ماه جون 815800 موقعیت خالی شغلی داشته است

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 227

بیمه مسکن در کانادا

جاب آفر
بازدید: 309

بررسی شرایط راه اندازی و خرید گلخانه در کانادا

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 316

تسهیل دو چندان مسیر استخدام نیروی خارجی در کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2094

خرید کلینیک زیبایی در کانادا چه شرایطی دارد

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 315

کبک روند بررسی مجوز کار 24 شغل را در اولویت قرار داده است

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1430

تاثیر ویروس کرونا بر مهاجرت آلبرتا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1548

مدرن سازی سیستم مهاجرت کانادا برای حمایت از بهبود اقتصادی و بهبود تجربه مشتری

 مدرن سازی سیستم مهاجرت کانادا برای حمایت از بهبود اقتصادی و بهبود تجربه مشتری

 
مهاجرت موتور اقتصاد کانادا است که به رفع کمبود نیروی کار کمک می کند و جوامع ما را شکوفا نگه می دارد. تازه واردان نقش اساسی در رفع برخی از شدیدترین کمبودهای نیروی کار در سرتاسر همه‌گیری، از جمله در خط مقدم، ایفا کرده‌اند. با این حال، چالش‌هایی وجود دارد، از جمله تأخیر در پردازش که منجر به ناامیدی کسانی شده است که می‌خواهند برای کار به کانادا بیایند یا به خانواده‌هایشان ملحق شوند. در حالی که کانادا در سال 2021 با رسیدگی به تعداد درخواست‌ها، از بیشترین تعداد ساکنان دائم در یک سال استقبال کرد، محدودیت‌های مرزی و سایر عوامل مرتبط با بیماری همه‌گیر منجر به تاخیر برای بسیاری از متقاضیان و انتظار طولانی برای به‌روزرسانی برنامه‌ها شده است. می دانیم که باید به این موارد رسیدگی شود.
 
امروز، شان فریزر، وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی، اقداماتی را برای بهبود تجربه مشتری و مدرن کردن سیستم مهاجرت اعلام کرد. این اقدامات بخشی از یک فرآیند گسترده‌تر برای رسیدگی به چالش‌های کلیدی پیش روی متقاضیان و دستیابی به زمان‌های پردازش قابل پیش‌بینی‌تر است که متقاضیان ما انتظار دارند و سزاوار آن هستند.

بیشتر بخوانیدhttps://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/2022/01/modernizing-canadas-immigration-system-to-support-economic-recovery-and-improve-client-experience.html 
 
می دانیم که بسیاری از تازه واردان با استعداد و ماهر در طول این بیماری همه گیر مدت ها منتظر مانده اند. در به‌روزرسانی اقتصادی و مالی ۲۰۲۱، دولت کانادا ۸۵ میلیون دلار بودجه جدید برای کاهش موجودی‌های برنامه‌ها پیشنهاد کرد. این سرمایه‌گذاری از کارکنان اضافی پشتیبانی می‌کند و به ما امکان می‌دهد تا از افرادی که می‌توانند به رفع کمبود نیروی کار کمک کنند و تا پایان سال جاری به استانداردهای خدمات پردازشی در برنامه‌های مختلف، از جمله مجوزهای تحصیل، مجوزهای کار و تمدید کارت اقامت دائم، بازگردیم. ما همچنین در تلاش هستیم تا زمان رسیدگی به ویزای بازدیدکننده و اثبات شهروندی را کاهش دهیم.
 
این پیشرفت‌ها بر مبنای کاری است که اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) برای کاهش زمان انتظار انجام داده است، مانند استخدام تقریباً 500 کارمند پردازش جدید، دیجیتالی کردن برنامه‌ها و تخصیص مجدد کار در میان دفاتر ما در سراسر جهان.

 
برای کمک به سرعت بخشیدن به کار پردازشی خود، در حال گسترش استفاده از تجزیه و تحلیل داده های پیشرفته برای کمک به افسران در مرتب سازی و پردازش درخواست های ویزای بازدیدکنندگان ارسال شده از خارج از کانادا هستیم. در طول مدت زمانی که سیستم تجزیه و تحلیل داده‌ها برای ویزای بازدیدکننده استفاده می‌شود، نشان داده شده است که فایل‌های معمولی را می‌توان 87 درصد سریع‌تر ارزیابی کرد، در نتیجه برخی از متقاضیان تصمیم‌گیری را سریع‌تر دریافت می‌کنند در حالی که یکپارچگی برنامه حفظ می‌شود. یک افسر IRCC همیشه تصمیم نهایی را می گیرد، اما این سیستم با کمک به IRCC در مدیریت حجم فزاینده درخواست های ویزای بازدید کننده، خدمات مشتری را بهبود می بخشد.
 
IRCC بیش از نیم میلیون تصمیم در مورد درخواست‌های اقامت دائم در سال 2021 گرفته است. ما در حال افزایش ظرفیت پردازش هستیم و قصد داریم 147000 تصمیم نهایی برای اقامت دائم در سه ماهه اول سال 2022 اتخاذ کنیم—دوبرابر آنچه در مدت مشابه سال گذشته انجام شد.
 
برای حمایت بیشتر از متقاضیان اقامت دائم، در تابستان 2022 پورتال برنامه دیجیتال را گسترش خواهیم داد تا متقاضیان بیشتری را در بر گیرد. انتقال به فرآیند درخواست آنلاین تاخیرهای مرتبط با COVID-19 مرتبط با پردازش درخواست های کاغذی را به حداقل می رساند و به متقاضیان این امکان را فوری می دهد. تأییدیه که درخواست آنها با موفقیت ارسال شده است. تلاش‌های انجام شده تا به امروز باعث شده تا متوسط ​​زمان رسیدگی به متقاضیان حمایت از همسر به استاندارد خدمات ۱۲ ماهه برای درخواست‌های جدید بازگردد.
 
می‌دانیم که متقاضیان می‌خواهند دسترسی آسان‌تری به به‌روزرسانی‌های وضعیت پرونده‌هایشان داشته باشند. به همین دلیل است که ما در فوریه 2022 یک ردیاب درخواست اقامت دائم جدید را برای همسران و افراد تحت تکفل معرفی خواهیم کرد تا به متقاضیان اجازه دهد به راحتی به اطلاعات درخواست و وضعیت خود به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند.
برای رسیدگی بیشتر به چالش‌های مرتبط با COVID-19 و تسریع در روند، IRCC همچنین پورتالی را ایجاد کرده است که به متقاضیان اقامت دائم در کانادا اجازه می‌دهد فرآیند خود را نهایی کرده و کارت‌های اقامت دائم خود را بدون هیچ گونه تعامل حضوری دریافت کنند. از ژوئن 2021 تا دسامبر 2021، 225000 ساکن دائمی از این پورتال استفاده کرده اند.
 
برای متقاضیان شهروندی، IRCC تست آنلاین را معرفی کرده است، یک ردیاب درخواست آنلاین ایجاد کرده و مراسم شهروندی مجازی را راه اندازی کرده است. در طول چند ماه گذشته، ما میزبان تقریباً 350 مراسم مجازی در ماه بوده‌ایم و بیش از 170000 کانادایی جدید از اول آوریل 2020 سوگند یاد کرده‌اند. ما به گسترش استفاده از مراسم مجازی ادامه می‌دهیم. در حال حرکت به جلو، ما در حال بررسی گزینه‌ای برای کسانی هستیم که می‌خواهند سوگند خود را با گواهی امضا شده اجرا کنند و در تاریخ بعد شهروندی خود را جشن بگیرند. این امر زمان انتظار را برای افرادی که در مرحله نهایی فرآیند شهروندی خود قرار دارند کوتاه می کند.
همانطور که کار ما ادامه دارد، IRCC همچنان به ارائه اطلاعات معنی دار، به موقع و شفاف به متقاضیان خود اختصاص دارد. این شامل به‌روزرسانی ابزار زمان‌های پردازش آنلاین ما در ماه‌های آینده می‌شود تا به متقاضیان خود تخمین‌های به‌روزتری از مدت زمان لازم برای پردازش درخواست‌هایشان ارائه دهیم. ما به تمرکز بر روش‌های مدرن کردن نحوه ارائه برنامه‌ها و خدمات خود ادامه خواهیم داد تا کانادا بتواند همچنان مقصد انتخابی برای مردم در سراسر جهان باشد.
 

نقل قول ها

من می دانم که تاخیر در پردازش برای بسیاری از افراد بسیار ناامید کننده بوده است. کمک به متقاضیان برای آمدن سریع به کانادا، با زمان‌های پردازش قابل پیش‌بینی و ارتباط کارآمد با IRCC، برای من اولویت اصلی است. مهاجرت به نفع همه کانادایی ها است - به رشد اقتصاد ما کمک می کند و جوامع ما را در سراسر کشور تقویت می کند. بسیاری از مردم کانادا را به عنوان مکانی برای بازدید و ساختن آینده خود انتخاب می‌کنند و برای اطمینان از رقابتی ماندن ما، اقدامات مشخصی را ارائه کرده‌ایم تا مطمئن شویم کسانی که می‌خواهند به کانادا بیایند، تجربه مشتری را دارند که شایسته آن است.»
 - شان فریزر، وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی
حقایق فوری
  • بودجه 2021، 428.9 میلیون دلار طی 5 سال، با 398.5 میلیون دلار استهلاک باقیمانده، از سال 2021 تا 2022، برای توسعه و ارائه یک پلت فرم دیجیتالی در سطح سازمانی که به تدریج جایگزین سیستم مدیریت پرونده جهانی میراث IRCC خواهد شد، سرمایه گذاری کرد. این پلت فرم امن، پایدار و منعطف به بهبود پردازش درخواست و پشتیبانی از متقاضیان کمک خواهد کرد.
  • مهاجرت تقریباً 100 درصد از رشد نیروی کار کانادا را تشکیل می دهد. تقریباً 75 درصد از رشد جمعیت کانادا از مهاجرت است. مهاجران به رفع کمبود نیروی کار در بخش‌های حیاتی مانند مراقبت‌های بهداشتی، ایجاد شغل، رشد اقتصادی و غنی‌سازی جوامع کانادایی کمک می‌کنند. 
  • کانادا از هدف بلندپروازانه خود یعنی پذیرایی از 401000 ساکن دائمی جدید در سال 2021 فراتر رفت. این کشور با پشت سر گذاشتن رکورد قبلی در سال 1913، بیشترین تازه وارد در یک سال در تاریخ کانادا است.
  • 62 درصد از ساکنان دائمی جدید در سال 2021 مهاجران اقتصادی بودند.
  • پس از یک سال رکورد برای مجوزهای تحصیلی در سال 2019، IRCC با نهایی کردن تقریباً 560000 درخواست مجوز تحصیل، خروجی ما را 32 درصد در سال 2021 افزایش داد. 
  • زمان‌های پردازش ارائه‌شده در ابزار «بررسی زمان‌های پردازش» IRCC، بر اساس مدت زمانی که متقاضیان منتظر پردازش درخواست‌هایشان بوده‌اند، تخمینی از مدت زمان پردازش بیشتر برنامه‌ها را به متقاضیان ارائه می‌دهد.
  • IRCC متعهد به اعمال منصفانه و بدون تبعیض از رویه های مهاجرت است. ما این مسئولیت را جدی می‌گیریم و افسران آموزش دیده‌اند تا درخواست‌ها را به طور مساوی بر اساس معیارهای مشابه ارزیابی کنند.
 
بازدید: 429تاریخ انتشار : 1400/11/12