اطلاعیه دریچه مهاجرت

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1904

دوره های تحصیلی آنلاین

اخبار روز کانادا
بازدید: 432

اطلاعیه در خصوص فعالیت غیر قانونی مهاجرتی فردی در مونترال

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1139

راه اندازی و خرید کارواش در کانادا

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 177

مهاجرت به کانادا از طریق کار

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 10992

کانادا پذیرای تعداد نامحدودی از مهاجران اوکراینی می شود

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1116

دولت کانادا به کانادایی‌ها توصیه می‌کند به دلایل غیر ضروری به خارج از کشور سفر نکنند

 دولت کانادا به کانادایی‌ها توصیه می‌کند به دلایل غیر ضروری به خارج از کشور سفر نکنند

 
 
هشدار سفر به کانادایی‌ها مبنی بر اینکه به دلایل غیر ضروری به خارج از کشور سفر نکنند بار دیگر اجرایی شده است.
دولت کانادا به کانادایی‌ها توصیه می‌کند قبل از فصل تعطیلات سفر نکنند.
 
Jean-Yves Duclos، وزیر بهداشت کانادا گفته است: توصیه‌ها در مورد عدم سفرهای بین‌المللی دوباره بازمی‌گردند. دوکلوس همچنین در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار سایر وزرای فدرال گفته است که دولت به افزایش ظرفیت آزمایش کووید 19 در مبادی ورودی ادامه خواهد داد.
نخست وزیر جاستین ترودو شب گذشته با نخست وزیران دیدار کرد تا در مورد اقدامات بهداشت عمومی از جمله اقدامات سفر گفتگو کند. بر اساس اعلام خبرگزاری‌ها، هیچ تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.
روز سه شنبه، پس از جلسه کابینه، ژان ایو دوکلوس وزیر بهداشت فدرال، اشاره کرده بود که دولت او ممکن است یک توصیه مسافرتی مانند آنچه در 21 اکتبر لغو شده است را بازگرداند که از مسافران می‌خواهد از سفرهای غیرضروری به خارج از کانادا خودداری کنند.
 

 
او پس از این دیدار گفت: «ما نگران هستیم که کانادایی‌ها در خارج از کشور به دلیل اقدامات سریع در حال تحولی که سایر کشورها ممکن است برای مقابله به این بیماری در نظر بگیرند و همچنین به دلیل خطر قابل توجه ابتلا به این نوع ویروس، در هنگام سفر به خارج از کشور سرگردان شوند."
کانادا پیش از این محدودیت‌های بیشتری را برای 10 کشور آفریقایی اعمال کرده بود که یکی از اولین اقدامات برای مبارزه با گسترش نوع جدید ویروس کرونا بود. کشورهای محدود شده عبارتند از: بوتسوانا، مصر، اسواتینی، لسوتو، مالاوی، موزامبیک، نامیبیا، نیجریه، آفریقای جنوبی و زیمبابوه. اتباع خارجی که در 14 روز گذشته به هر یک از این کشورها رفته اند، اجازه ورود به کانادا را ندارند.
همچنین همه مسافران کشورهایی غیر از ایالات متحده باید آزمایش کووید-19 را در هنگام ورود به کانادا تکمیل کنند. پس از آن باید تا زمانی که نتایج خود را دریافت کنند، در خانه قرنطینه شوند. اگر آزمایش آنها منفی شد، می توانند از قرنطینه خارج شوند. اگر مثبت شد، باید 10 روز قرنطینه شوند.


 
استان‌های کانادا در روزهای اخیر تشدید اقدامات خود را آغاز کرده اند. اونتاریو، روز سه شنبه از تشدید قوانین در خانه‌های مراقبت طولانی مدت خبر داد. در همان روز، کبک از کارفرمایان خواست تا کار از راه دور را تا اطلاع ثانوی بازگردانند.
در کانادا، تعداد موارد کووید 19 در حال حاضر به طور متوسط ​​بیش از 4000 نفر در روز است، در حالی که در هفته‌های اخیر 3000 مورد بوده است. آخرین تعداد مبتلایان به امیکرون در کانادا تا 15 دسامبر به 256 رسیده است. تاکنون همه موارد گزارش شده از اومیکرون در کانادا بدون علامت یا خفیف بوده اند.
بازدید: 240تاریخ انتشار : 1400/09/29