مهاجرت به کانادا از طریق کار

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 11122

نرخ رد اجازه تحصیل کانادا اخیرا چگونه بوده است؟

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 1966

بررسی شرایط راه اندازی و خرید گلخانه در کانادا

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 144

افزایش مزایای مهاجرت در مناطق روستایی و شمالی کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 113

بیمه در کانادا بیمه سلامت

جاب آفر
بازدید: 319

وزیر جدید مهاجرت کانادا منصوب شد

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2188

راه اندازی شرکت حمل و نقل در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 92

به‌روزرسانی اقتصادی و مالی دولت کانادا اشاره می‌کند که مهاجرت بیشتر بخشی از برنامه بهبود کووید است 

 به روز رسانی کانادا نگاهی اجمالی به هزینه های دولت در آینده اشاره می‌کند.
کریستیا فریلند، وزیر دارایی، به‌روزرسانی اقتصادی و مالی دولت کانادا را عصر 14 دسامبر در پارلمان ارائه کرد.این به روز رسانی اولین تجدید نظر در پیش بینی اقتصادی دولت از زمان انتشار بودجه فدرال 2021 در ماه آوریل است.
این نوع اعلامیه‌ها به کانادایی‌ها نشان می‌دهد که اولویت‌های هزینه‌های دولت در چه جایی هزینه می‌شوند. به عنوان مثال، به‌روزرسانی مالی سال گذشته خواستار افزایش هزینه‌های کمک‌های کودکان شد و در بهار دولت وعده داد که برنامه مراقبت از کودکان با روزانه 10 دلار را اجرا کند.
 
به روز رسانی‌های مالی و بودجه اغلب شامل موارد عملی است که به طور مستقیم و غیرمستقیم بر تازه واردان تأثیر می‌گذارد. سیاست‌های دولت در زمینه‌های مختلف از جمله ایجاد شغل، مراقبت‌های بهداشتی، آموزش، زیرساخت‌ها، مراقبت از کودکان و موارد دیگر بر همه کسانی که در کانادا زندگی می‌کنند، از جمله مهاجران، تأثیر می‌گذارد. گاهی اوقات موارد قابل اجرا برای مهاجرت طراحی می شوند، همانطور که در بودجه 2021 چنین بود.
فریلند در سخنرانی جدید خود،به اقدامات سیاستی را که دولت دنبال می‌کرد تا به کانادا اجازه دهد تا از نظر اقتصادی و اجتماعی از همه‌گیری بهبود یابد، پرداخت. فریلند خاطرنشان کرد: "مهاجرت یکی دیگر از محرک‌های مهم رشد اقتصادی و مزیت رقابتی کانادا است. دولت ما متعهد است که در سال 2022، 411000 مهاجر را پذیرش کند که بالاترین رقم در تاریخ کانادا است. برای کمک به حمایت از این تلاش و کاهش زمان رسیدگی به درخواست‌های اقامت دائم و موقت و شهروندی، ما ۸۵ میلیون دلار در سیستم مهاجرت خود سرمایه‌گذاری می‌کنیم."
  
این اظهارات نشان می‌دهد که دولت کانادا همچنان متعهد به دستیابی به اهداف بلندپروازانه تعیین شده در برنامه سطوح مهاجرت چندساله 2021-2023 است. علاوه بر این، فریلند به نیاز به کاهش زمان پردازش درخواست مهاجرت اشاره کرد. عقب ماندگی برنامه‌ها در طول همه گیری افزایش یافته است.
 
در اوایل سال جاری، بودجه 2021 شامل پنج وعده مهم در مورد مهاجرت بود که برخی از آن‌ها قبلاً انجام شده است، مانند بودجه برای مسیر اقامت موقت تا اقامت دائم (TR به PR).
همچنین پیشنهاد کرده که دولت به دنبال اصلاح اکسپرس انتری باشد و به وزیر مهاجرت اختیارات بیشتری برای انتخاب متقاضیان بر اساس نیازهای بازار کار می دهد، اگرچه جزئیات بیشتری در این خصوص هنوز در دسترس نمی‌باشد.
علاوه بر این، بودجه 2021 هزینه بیشتری را برای برنامه کارگران خارجی موقت (TFWP) اعلام کرده است. وجوه اضافی بازرسی‌های کارفرما را افزایش می‌دهد تا از بدرفتاری با کارگران جلوگیری شود و از کارگران آسیب‌پذیر خارجی حمایت می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد در صورت سوء استفاده از سوی کارفرمایان کانادایی، مجوز کار آزاد دریافت کنند.
 
در نهایت، بودجه 2021 هزینه‌های اضافی را برای ابتکارات برای بهبود نتایج اشتغال زنان تازه که در معرض موارد نژادپرستانه قرار گرفته‌اند، در نظر گرفته است.
بازدید: 433تاریخ انتشار : 1400/09/28